UAB „Baltic XL“

Vairuotojas

1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic XL“

Darbo pobūdis

  • Prekių atrinkimas sandelyje
  • Prekių pristatymas įmonės automobiliu klientams (privatūs, viešbučiai, restoranai, kavinės ir barai) Vilniaus mieste

Reikalavimai darbuotojui

  • Atidumas ir kruopštumas
  • Alkoholio kategorijų produktų išmanymas, t.y. patirtis dirbant su alkoholio gėrimais būtų stiprus privalumas
Darbo laikas: 10:00-19:00 (18:00)

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

Baltic XL priklauso vienai sparčiausiai augančių vyno ir alkoholio gėrimų prekybos ir platinimo įmonių grupei Baltijos regione. Įmonės veikla: didmeninė ir mažmeninė prekyba (fizinė Cash&Carry ir internetinė parduotuvės), tiekimas Duty-Free, Laivams ir Diplomatinių tarnybų kanalams, atstovaujamų prekių ženklų vystymas tiek vyno, tiek stiprių gėrimų kategorijose. Mūsų veiklos variklis – darbuotojų profesionalumas bei aistra nuolat domėtis veiklos aktualijomis.
informacija apie UAB „Baltic XL“
3227 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Revenue 2023 y.