DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

VAIRUOTOJŲ VIEŠBUČIO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Transline“

Darbo pobūdis:

  • Priimti viešbučio svečius (viešbutis yra skirtas apgyvendinti įmonės vairuotojus);
  • Supildyti apgyvendinimo dokumentus;
  • Prižiūrėti bendrą tvarką ir taisyklių laikymąsi viešbutyje;
  • Suteikti informaciją viešbučio gyventojams.

Darbo grafikas pamainomis, slenkančiu grafiku, derinamas individualiai.

Darbo vieta: Skroblų g. Žaliakalnis

Reikalavimai:

  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, tvarkingumas.

Mes Tau norime pasiūlyti:

  • Geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
  • Visą reikiamą pagalbą iš vadovo bei kolegų.

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

UAB „Baltic Transline“

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.
See all ads of this company (27)
informacija apie UAB „Baltic Transline“
2994 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% higher than LT average)
722
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1826 €
25% uždirba 1826-2486 €
25% uždirba 2486-3319 €
25% uždirba nuo 3319 €