Valymo ir plovimo chemijos produktų vadybininko

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Bell distribution“

Darbo aprašymas:

Reguliarus klientų lankymas visoje Lietuvoje, susipažinimas su jų poreikiais ir produktų reikalavimais; konsultavimas ir produktų pristatymas.
Naujų klientų paieška, esamų klientų išlaikymas ir pardavimų didinimas.
Komercinių pasiūlymų rengimas ir derybos su potencialiais klientais.
Probleminių situacijų sprendimas ir santykių su klientais palaikymas.
Bendradarbiavimas su kitais įmonės darbuotojais, siekiant veiklos efektyvumo ir klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimo.

Reikalavimai kandidatams:

Patirtis dirbant valymo ir plovimo chemijos pardavimo srityje būtų didelis privalumas.
Supratimas apie valymo/plovimo priemones ir įrangą, ir HoReCa sektoriaus darbo specifiką.
Sėkminga patirtis pardavimų vadybos srityje.
Puikūs pardavimo, bendravimo ir derybinių įgūdžiai.
Gebėjimas dirbti savarankiškai, orientacija į tikslus ir greita reakcija į problemų sprendimą.
Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios, galimybė kalbėti rusų kalba būtų privalumas.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome

Išsamius produktų mokymus.
Esamų klientų krepšelį ir įrangą darbo užduotims atlikti.
Automobilį.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas
Skiriami papildomi priedai, priklausantys nuo pasiektų rezultatų.

UAB „Bell distribution“

UAB "Bell distribution" - prekybinė įmonė, tiekianti higienos ir švaros sprendimus bei indus ir įrankius. Ieškome naujo komandos nario, prisidėsiančio prie mūsų įmonės sėkmės istorijos.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Bell distribution“
2040 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.