VALYMO PASLAUGŲ VADYBININKAS (-Ė) / I-V dienos metu

Nuo 2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ISS Lietuva“

Trumpai apie mus ir Jūsų būsimos atsakomybės:

ISS įmonė buvo įkurta Danijoje 1901 m. Šiandien ISS turi padalinius daugiau nei 30 pasaulio šalių bei virš 350 000 darbuotojų.
ISS Lietuva veiklą pradėjo 2005 m. ir išaugo iki 280 darbuotojų. ISS Lietuva teikia integruotas pastatų valdymo ir priežiūros paslaugas, tokias kaip biuro valdymas, valymas, maitinimas, techninė priežiūra ir kt.

Šiuo metu ISS Lietuva valymo padalinio komanda ieško kolegos (-ės), kuris (-i) bus atsakingą už kokybiškos valymo paslaugos teikimą klientui.

Pagrindinės funkcijos:
  • Priskirto vieno objekto (3 pastatai) priežiūra ir aukštos kokybės valymo paslaugos užtikrinimas;
  • Valymo paslaugos kokybės kontrolė;
  • Komunikacija su klientu visais valymo klausimais;
  • Darbas su valymo personalo komanda (apie 20 darbuotojų) – atranka, priėmimas, atleidimas, apmokymai, grafikų rengimas, motyvavimas ir ugdymas;
  • Susijusios dokumentacijos tvarkymas (darbuotojų darbo laiko apskaita, sąskaitos, užsakymai, kt.);
  • Bendradarbiavimas su kitų paslaugų darbuotojais siekiant bendro tikslo;
  • Darbas su rangovais.

Reikalavimai:

  • Patirtis valymo srityje (tarptautinėje įmonėje - privalumas);
  • Komandos valdymo įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, greita reakcija ir orientacija stresinėse situacijose;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office pagrindinėmis programomis, Vikarina - privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Geros anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios - privalumas).
  • Stresinių situacijų valdymo įgūdžiai;
  • Noras nueiti ekstra mylią.

Mes siūlome:

  • Prasmingą ir įdomų darbą tarptautinėje, idėjas vertinančioje įmonėje;
  • Palaikančią komandą ir patyrusius vadovus;
  • Stabilų darbo grafiką (I-V dienos metu);
  • Vieną klientą (3 pastatai) Vilniaus mieste centre;
  • Automobilis ir kuro limitas;
  • Visas galimybes mokytis ir tobulėti vidiniuose bei išoriniuose mokymuose.

Atlyginimas

Nuo 2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis darbo užmokestis priklausys nuo turimos kvalifikacijos ir įgytos patirties.

Informuosime tik atrinktus kandidatus apie sekančius atrankos etapus, konfidencialumą garantuojame.

UAB „ISS Lietuva“

ISS įmonė buvo įkurta Danijoje 1901 m. ir šiandien turi padalinius daugiau negu 30 pasaulio šalių ir virš 350 000 darbuotojų. ISS Lietuva pradėjo veiklą 2005 m. ir išaugo iki 270 darbuotojų. ISS Lietuva teikia integruotas pastatų valdymo ir priežiūros paslaugas, tokias kaip biuro valdymas, valymas, maitinimas, techninė priežiūra ir kt.
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB „ISS Lietuva“
1878 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
280
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1008 €
25% uždirba 1008-1600 €
25% uždirba 1600-2455 €
25% uždirba nuo 2455 €