Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vilniaus degtinė“

Valytoja (-as)

900-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Rokiškis - UAB „Vilniaus degtinė“

Darbo pobūdis

Prižiūrėti vidaus gamybinių patalpų švarą ir tvarką, dezinfekuoti darbo vietas.
Pagal sezoniškumą prižiūrėti įmonės teritoriją, aplinką.
Esant būtinumui pavaduoti kitus įmonės darbuotojus.

Reikalavimai darbuotojui

Pasižymite kruopštumu.
Esate pareiginga (-as).
Atsakingai atliekate paskirtus darbus.
Esate sąžininga (-as).
Patirtis valymo srityje būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestis: nuo 900-1100 EUR (neatskaičius mokesčių).
Darbo užmokestis nustatomas pagal konkretaus darbuotojo turimą kvalifikaciją, kompetenciją, patirtį, gebėjimus, dalykines bei kitas susijusias aplinkybes.
Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve.
Galimybę realizuoti savo sugebėjimus.
Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.
Stabilų ir laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Prancūzų koncernui „Marie Bizard Wine and Spirits“ priklausanti, viena seniausių alkoholinių gėrimų gamintojų Lietuvoje.
informacija apie UAB „Vilniaus degtinė“
2820 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
102
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1751 €
25% uždirba 1751-2352 €
25% uždirba 2352-3131 €
25% uždirba nuo 3131 €