Valytoja (-as) darbui kempinguose

1900-2100 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „TS start“

SKUBIAI!

Reikalingos valytojos darbui kempingo namelių valyme Vokietijoje.

Darbo pobūdis:

Kempingų kambarių, san. mazgo ir bendrųjų erdvių tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis;
Gebėjimas susikalbėti anglų arba vokiečių kalba;
Vairuotojo pažymėjimas būtinas;
Atsakingas požiūris į darbą;
Be žalingų įpročių!

Siūlome

Ilgalaikį neterminuotą darbą komandiruočių principu;
Valandinį 10 Eur/ val į rankas atlyginimą;
45-50 Darbo valandų savaitę, su galimybe dirbti ir savaitgaliais;
Geras nemokamas apgyvendinimo sąlygas;
Atlyginimas 1900-2100 €/mėn. į rankas

Atlyginimas

1900-2100 €/mėn. į rankas

UAB „TS start“

UAB "TS Start" yra darbuotojų atrankos ir įdarbinimo įmonė turinti savo filialus Kaune ir Alytuje. Teikiame įdarbinimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos Šalyse. Dirbame su Vokietija, Nyderlandais Belgija, Danija, Švedija, Norvegija. Turime plačią darbų pasiūlą dirbant tiek su tiesioginiais kontraktais užsienio šalyse, tiek su Lietuviška darbo sutartimi dirbant komandiruočių pagrindu. Darbuotojams turime pasiūlą tiek trumpalaikių tiek ilgalaikių darbo pasiūlymų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.

Darbiname ir trečiųjų šalių piliečius.

Facebook paskyra - TS START
See all ads of this company (9)