Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „VRD Baltic“

Variklio remonto pagalbinis darbuotojas auto servise

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „VRD Baltic“

Darbo pobūdis

Pagalba serviso priėmėjams ir specialistams. Pagrindinės užduotys:
  • Variklio dalių iškrovimas ir pakrovimas į klientų automobilius;
  • Variklio dalių pervežimai serviso viduje;
  • Variklio dalių išpakavimas ir supakavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti bei tobulėti profesinėje srityje;
Sugebėjimas efektyviai atlikti paskirtas užduotis;
Atsakingas požiūris į atliekamą darbą;
Gebėjimas ir noras dirbti komandoje.

Ankstesnė patirtis nėra būtina.

Įmonė siūlo

Draugišką ir profesionalią atmosferą;
Laiku mokamą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Perspektyvas kilti karjeros laiptais;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Atlyginimo augimas priklausys nuo rezultatų.

Įmonė įkurta 1999 m., nuo savo veiklos pradžios specializuojamės atlikdami vidaus degimo variklių remonto darbus. Variklių galvučių, blokų, velenų, švaistiklių remontas, plovimas, įdėklų, tarpinių gamyba. Didmeninė ir mažmeninė variklių detalių prekyba. Turime filialus didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Kaune, Vilniuje. Neturite gyvenimo aprašymo, susisiekite telefonu!

Informacija tel. .
informacija apie UAB „VRD Baltic“
1803 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1427 €
25% uždirba 1427-1611 €
25% uždirba 1611-1829 €
25% uždirba nuo 1829 €