Verslo sprendimų vadybininkas (-ė)

2650-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

  • konsultuoti esamus ir potencialius sistemos naudotojus dėl dujų perdavimo ir balansavimo paslaugų;
  • rengti ir administruoti sutartis dėl perdavimo ir balansavimo paslaugų teikimo;
  • dalyvauti tarptautinėse darbo grupėse (ENTSOG, ACER ir kt.) ir inicijuoti pakeitimus, kad būtų užtikrinti reikalingi verslo sprendimai tobulinant Bendrovės paslaugų teikimą klientams;
  • rengti ataskaitas bei teikti duomenis apie dujų perdavimo paslaugų naudojimą;
  • vykdyti sistemos naudotojų atsiskaitymų už suteiktas gamtinių dujų perdavimo paslaugas ir balansavimą kontrolę;
  • vykdyti suteiktų perdavimo bei balansavimo paslaugų apskaitymą, koordinuoti sąskaitų pateikimo sistemos naudotojams procesą;
  • vykdyti informacijos apie dujų perdavimo paslaugas viešinimą bei pateikimą sistemos naudotojams.

Reikalavimai darbuotojui

  • turite aukštąjį išsilavinimą ekonomikos, vadybos ar tiksliųjų mokslų srityse;
  • turite vienerių metų B2B klientų aptarnavimo patirties;
  • pasižymite analitiniu mąstymu, gebate sisteminti ir apibendrinti informaciją;
  • esate iniciatyvus, atsakingas, verslus ir orientuotas į išorinį ir vidinį klientą;
  • pasižymite labai gerais darbo MS Office pagrindinių programų įgūdžiais;
  • turite gerus lietuvių bei anglų kalbų (žodžiu, raštu) įgūdžius.

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams.

Darbo užmokestis:

Mėnesinis atlygis nuo 2650 Eur iki 3000 Eur (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame, kad domitės darbo galimybėmis!

Atlyginimas

2650-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

EPSO-G grupė

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius, priklausantis energijos perdavimo ir mainų įmonių grupei „EPSO-G".

Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis. Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Amber Grid“ komandos dalimi.
See all ads of this company (44)