Veterinarijos gydytojas (-a)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Prienai - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • Paukščių priežiūra, ligų prevencija ir kontrolė;
  • sanitarijos, gyvūnų gerovės taisyklių laikymosi kontrolė;
  • medicininių preparatų paskyrimas, jų tiekimo užtikrinimas, teisingo panaudojimo kontrolė;
  • su veterinarija susijusių dokumentų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis veterinarijos išsilavinimas;
  • veterinarijos gydytojo darbo patirtis (privaloma);
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • atsakingumas, organizuotumas;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas (privaloma).

Įmonė siūlo

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato kompetencijos ir patirties.

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (11)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
399
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.