Vytauto Didžiojo universitetas

Vidinės komunikacijos specialistas (-ė)

1400-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Vytauto Didžiojo universitetas

Darbo aprašymas

  • Vidinės komunikacijos turinio kūrimas ir sklaida: vidiniai naujienlaiškiai, aktualus turinys intranete ir pranešimai bendruomenei;
  • Informacijos adaptavimas intranetui arba tinklapiui;
  • Universiteto vidinės komunikacijos kultūros kūrimas apimant visus Universitete veikiančius padalinius;
  • Proaktyvus įsitraukimas komandoje siūlant veiksmus ir priemones, gerinančius bendruomenės bendravimą ir bendradarbiavimą, įsitraukimą į renginius, projektus ir pan.;
  • Vieningo stiliaus ir sprendimų užtikrinimas administruojamuose kanaluose ir priemonėse;
  • Video turinio projektų, nukreiptų į vidinę komunikaciją, koordinavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, ne žemesnį negu bakalauro kvalifikacinį laipsnį;
  • turėti ne mažiau kaip 2 metų analogiško darbo patirties;
  • turėti patirties su „WordPress“ turinio valdymo sistema, naujienlaiškių kūrimo platformomis ir aplikacijomis;
  • puikiai mokėti valstybinę kalbą žodžiu ir raštu;
  • mokėti anglų kalbą (ne žemesniu nei B2 lygiu) žodžiu ir raštu;
  • turėti patirties rašant įtraukiančius tekstus;
  • būti proaktyviam ir bendruomeniškam;
  • mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, sklandžiai dėstant mintis raštu ir žodžiu;
  • gebėti efektyviai spręsti su darbu susietas užduotis, dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • pasižymėti analitiniu, greitu ir kūrybišku mąstymu, gebėti siūlyti originalias idėjas, mokėti jas vizualizuoti bei įgyvendinti;
  • gebėti efektyviai planuoti, nusistatyti prioritetus ir valdyti projektus;
  • būti atsakingam(-ai), kruopščiam(-iai), atviram(-ai) naujovėms ir permainoms, turėti puikius bendravimo įgūdžius.

  • įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą viename geriausių Lietuvos universitetų;
  • galimybes dalyvauti tarptautinėse stažuotėse pagal tarptautines mainų programas;
  • tobulėjimą ir saviraiškos galimybes, įgyvendinant savas idėjas;
  • sistemingą kvalifikacijos kėlimą, dalyvaujant aukšto lygio ekspertų mokymuose lietuvių ir anglų kalbomis;
  • galimybę mokytis bet kurios užsienio kalbos;
  • galimybę studijuoti pasirinktoje studijų programoje bei derinti studijas su darbu;
  • galimybę naudotis VDU Sporto centro paslaugomis;
  • pagal susitarimą - lankstų darbo grafiką;
  • darbo krūvį – pilnu etatu (40 val./sav.);
  • neterminuotą darbo sutartį su 3 mėn. bandomuoju laikotarpiu.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus (-es).

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Vytauto Didžiojo universitetas - patenkantis tarp 3 proc. geriausių pasaulio universitetų (QS World University Rankings), Vytauto Didžiojo universitetas yra plačiausios aprėpties aukštoji mokykla Lietuvoje, turinti įdomią istoriją, puoselėjanti ir tęsianti brandžias tradicijas, vaidinanti ypatingą vaidmenį ne tik Lietuvos, bet ir viso Baltijos regiono bei Europos intelektualinėje bei kultūrinėje erdvėje. Universiteto bendruomenę vienija artes liberales, t. y. klasikinio laisvųjų menų universiteto, idėja, šiltas ir nuoširdus bendravimas, nuolat lydinti ir stiprinanti liberali humanistinė dvasia.
informacija apie Vytauto Didžiojo universitetas
2306 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
1969
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1008 €
25% uždirba 1008-1812 €
25% uždirba 1812-3244 €
25% uždirba nuo 3244 €