Viešasis konkursas direktoriaus pavaduotojo medicinai

6000-7200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Naujosios Vilnios poliklinika“

Darbo pobūdis

Viešasis konkursas VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos direktoriaus pavaduotojo medicinai pareigoms užimti 1,0 etato pagal terminuotą 5-erių metų darbo sutartį.

Darbo pobūdis (trumpas aprašymas):
Planuoti, organizuoti ir kontroliuoti poliklinikos medicininę veiklą taip, kad būtų teikiamos prieinamos, saugios, kokybiškos, įrodymais pagrįstos medicinos diagnostinės, gydymo ir profilaktinės paslaugos.
Planuoti ir organizuoti poliklinikoje asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą pagal poliklinikos asmens sveikatos priežiūros licenciją ir sutartis su TLK; užtikrinti paslaugų kokybę, prieinamumą ir priimtinumą pacientams; vykdyti teikiamų paslaugų kontrolę.
Kontroliuoti pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros administratorių, pirminės ir antrinės asmens sveikatos priežiūros vyriausių slaugos administratorių, skyrių vedėjų darbą, savalaikį pavedimų vykdymą, dalyvauti medicinos padalinių vadovų atestacijose ir konkursų komisijų darbe.
Aktyviai dalyvauti, kuriant poliklinikos strategiją, nustatant tikslus, uždavinius ir priemones.
Organizuoti ir kontroliuoti būtinosios medicinos pagalbos, mokamų sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.
Organizuoti kompensuojamų vaistų ir medicininių priemonių išrašymo pagrįstumo, medicininės dokumentacijos pildymo, dispanserizacijos kokybės, siuntimo antirecidyviniam, reabilitaciniam, sveikatą grąžinamajam gydymui kontrolę, hospitalizacijos tikslingumo bei Poliklinikos ir stacionarų diagnozių nesutapimo, sveikatos ugdymo ir mokymo darbo, užleistų lėtinių ir onkologinių susirgimų atvejų analizę.
Užtikrinti pacientų teises, kartu su skyrių vadovais, vidaus medicininio audito darbuotojais nagrinėti pacientų skundus, pareiškimus, kontroliuoti informacijos pacientui ir jo artimiesiems apie sveikatos būklę teikimą.
Rengti poliklinikos medicininės veiklos metines ir kitas periodines ataskaitas (kokybinių ir kiekybinių rodiklių išraiška), rengti ataskaitas bei pristatymus poliklinikos stebėtojų tarybai, darbo tarybai, Vilniaus m. savivaldybei.
Kartu su skyrių vadovais, vidaus medicinos auditoriais periodiškai peržiūrėti esamas ir, esant reikalui, parengti naujas kokybės sistemos procedūras ir su jomis susijusius dokumentus (formos, sutikimai ir pan.); organizuoti poliklinikos pirminį akreditavimą šeimos medicinos paslaugai.
Vykdyti kitas pareigas, numatytas direktoriaus pavaduotojo medicinai pareiginiuose nuostatuose.

Reikalavimai darbuotojui

Būti Lietuvos Respublikos piliečiu arba turėti leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje;
Mokėti valstybinę kalbą pagal trečią valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją, nustatytą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688;
Turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą biomedicinos mokslų srities medicinos krypties išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį arba lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją);
Turėti ne mažesnę kaip 2 metų administracinio (vadovaujamojo) darbo patirtį sveikatos priežiūros srityje ir ne mažesnę kaip 3 metų gydytojo darbo patirtį;
Mokėti mažiausiai vieną iš užsienio kalbų.
Išmanyti ir gebėti taikyti savo veikloje Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus, Sveikatos ministro, Valstybinės ligonių kasos direktoriaus įsakymus bei kitus teisės aktus, reglamentuojančius asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, jų planavimą, organizavimą, vykdymą ir kontrolę, sveikatos priežiūros įstaigų administravimą ir finansavimą, darbo santykių organizavimą.
Žinoti sveikatos politikos, ekonomikos, teisės, vadybos, finansų, personalo valdymo, administravimo bei darbo santykių reguliavimo pagrindus ir gebėti taikyti šias žinias, organizuojant bei planuojant poliklinikos medicininę veiklą.
Žinoti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos bei civilinės saugos reikalavimus.
Mokėti naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, ryšio priemonėmis MS Ofice programomis, interneto naršyklėmis, el.pašto programomis;
Mokėti naudotis bent viena iš asmens sveikatos priežiūros įstaigų naudojamų pacientų ir paslaugų apskaitos programų (ESPBI, MedIS, Varis-ESIS, Polis ir pan.).
Išmanyti antikorupcinės aplinkos formavimo principus.
Išmanyti teisės aktų, susijusių su asmens duomenų apsauga (BDAR), pagrindus.
Turėti vadybinių kompetencijų, kurios apima gebėjimą planuoti ir organizuoti pavaldžių darbuotojų veiklą, siekiant optimaliais sprendimais gerinti visos poliklinikos ir kiekvieno darbuotojo darbo kokybę.
Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti bei analizuoti informaciją ir rengti išvadas, priimti sprendimus.

Siūlome:

Patrauklias darbo sąlygas šiuolaikiškoje ir jaukioje aplinkoje.
Idėjoms, iniciatyvoms bei savirealizacijai atvirą Poliklinikos kultūrą.
Poliklinikos lėšomis finansuojamus mokymus ir kvalifikacijos kėlimo programas.
Kolegų, savo srities profesionalų pagalbą ir bendradarbiavimą.
Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdų.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
Erdvų direktoriaus pavaduotojo medicinai darbo kabinetą.
Metinius priedus už teigiamus veiklos rezultatus.

Darbo užmokestis: Mėnesinis darbo užmokestis susideda iš pastoviosios ir kintamosios darbo užmokesčio dalies.
Pastovioji darbu užmokesčio dalis 6000 Eur (prieš mokesčius) už 1,0 etato.
Kintamoji dalis sudaro iki 20 proc. pastoviosios dalies dydžio ir priklauso nuo parėjusių kalendorinių metų rezultatų.

Darbo vieta:
Dariaus ir Girėno g. 18, Vilnius (ne mažiau kaip 3 darbo dienas per savaitę)
V. Sirokomlės g. 8, Vilnius
Nuotolinė (iki 1 karto per savaitę)

Konkursas

Pretendentas turės pristatyti veiklos gaires ir atsakyti į komisijos klausimus (pokalbis žodžiu).

Pretendentai pateikia:
1.Prašymą leisti dalyvauti konkurse;
2.Asmens tapatybę, išsilavinimą, darbo patirtį patvirtinančių dokumentų kopijas;
3.Gyvenimo aprašymą;
4.Pretendento anketą;
5.Nepriekaištingos reputacijos deklaraciją;
6.Poliklinikos veiklos gaires, kuriose išdėsto pasiūlymus dėl Poliklinikos veiklos (tikslų, uždavinių, priemonių jų įgyvendinimui ir pan.). Veiklos gairės ruošiamos remiantis viešai prieinama informacija ir pristatomos konkurso metu.

Dokumentai priimami:
Iki 2024 m. birželio 14 d. (imtinai) per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą VATARAS
(portalas.vtd.lt/lt/direktoriaus-pavaduotojas-medicinai-10-etato-322;964970.html)

Atlyginimas

6000-7200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis nustatomas vieneriems metams ir perskaičiuojamas kiekvieniems kitiems metams, vadovaujantis LR Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo nuostatomis ir kitais teisės aktais.

VšĮ „Naujosios Vilnios poliklinika“

VšĮ Naujosios Vilnios poliklinika siekia užtikrinti, kad kiekvienas pacientas gautų aukščiausios kokybės ir lengvai prieinamas sveikatos priežiūros paslaugas. Poliklinikos asmens sveikatos priežiūros paslaugos yra teikiamos trijuose padaliniuose:
Naujosios Vilnios klinikoje (V. Sirokomlės g. 8);
Naujininkų klinikoje (Dariaus ir Girėno g. 18);
Salininkų klinikoje (P. Žvirkos g. 4 A).
informacija apie VšĮ „Naujosios Vilnios poliklinika“
2516 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
339
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1300 €
25% uždirba 1300-1964 €
25% uždirba 1964-2902 €
25% uždirba nuo 2902 €