Viešbučio administratorius (-ė)

850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „CENTRUM“

Darbo pobūdis

Grata By Centrum Hotels ieško komandos nario dieninėje pamainoje.

Darbo pobūdis: Svečių pasitikimas, įregistravimas, įvairių svečių problemų sprendimas, atsiskaitymų vykdymas, pagalba, darbas su viešbučio valdymo sistema, o kartais tiesiog malonus pokalbis. 😊

Darbo laikas: 07:00-19:00, slenkančiu grafiku, 3 darbo dienos 3 poilsio dienos.
TIK DIENINĖS PAMAINOS!

Reikalavimai darbuotojui

Puikiai kalbi ir rašai lietuvių ir anglų kalbomis. Bet kokios kitos užsienio kalbos mokėjimas yra didelis pliusas;
Esi atidus ir dėmesingas detalėms bei smulkmenoms;
Bendravimas su klientais tau teikia džiaugsmą ir malonumą;
Nepasimeti stresinėse situacijose ir moki išlikti ramus;
Puikiai gebi organizuoti savo darbus ir pavestas užduotis;

Įmonė siūlo

✔️Tapti mūsų komandos-šeimos dalimi;
✔️Įskaičiuotą maitinimą, kavą/arbatą darbo dienos metu;
✔️Įskaičiuotą parkavimo vietą;
✔️Profesionalų ir darbingą kolektyvą ir jo pagalbą;
✔️Darbo laiką be viršvalandžių;
✔️Galimybes profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui;
✔️Galimybę karjerai įmonės viduje; įmonei priklauso 3 viešbučiai Vilniaus mieste;
✔️Profesionalų ir darbingą kolektyvą ir jo nuolatinę pagalbą pradėjus dirbti.

Laukiame Tavo CV!

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB CENTRUM tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais.

Atlyginimas

850 €/mėn. į rankas

UAB „CENTRUM“

UAB Centrum istorija prasidėjo 1996 įkūrus vieną iš pirmųjų privačių viešbučių Lietuvoje - „Grata by Centrum Hotels“. Per daugiau nei 27 metus įmonė išaugo į sėkmingą viešbučių tinklą ir šiuo metu valdo „Artis“, esantį Vilniaus senamiesčio širdyje, „Ratonda Centrum Hotels“, įkurtą pačiame Vilniaus centre ir „Monika Centrum Hotels“, kuris yra Latvijos sostinės Rygos kultūriname-istoriniame centre.
Augindami verslą ir ieškodami plėtros galimybių liekame ištikimi savo vertybėms ir unikalumui: autentiška lokacija ir architektūra, platus paslaugų spektras pagal kiekvieno kliento poreikį, svetingumo tradicijos bei dėmesingumas užtikrina namų atmosferos pojūtį.
Ar norėtum prisidėti ir tęsti mūsų sėkmės istoriją? Prisijunk prie mūsų komandos!
See all ads of this company (3)