UAB „Liuks“

Viešbučio kambarinė (-is) Palangoje 4* viešbutyje

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Palanga, Klaipėda, Kretinga - UAB „Liuks“

Darbo pobūdis

Viešbučio kambarių ir patalpų ypatingos tvarkos ir švaros užtikrinimas;
Valymo standartų įgyvendinimas, laikymąsis.

Reikalavimai darbuotojui

Norime tavęs savo komandoje, jei:
Esi kruopšti asmenybė, pastebinti net smulkiausias detales;
Svetingumas Tau prasideda nuo kvepiančios švaros;
Gebi dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.

Siūlome:

Terminuotą darbą;
Lankstų darbo grafiką;
Gerą, šiltą darbo atmosferą;
Geras darbo sąlygas;
Tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
UAB „Liuks“

UAB „Liuks“

UAB "Liuks" valdo du didžiausio pasaulinio „Best Western“ tinklo viešbučius Lietuvoje: Best Western „Vilnius“ sostinėje ir Best Western „Santaka“ Kaune bei keturis - įmonei priklausančio prekės ženklo BEST BALTIC Hotels viešbučius, Kaune – Best Baltic „Kaunas“, Druskininkuose – Best Baltic „Druskininkai Central“, Jurbarko rajone esančioje Panemunės pilyje – Best Baltic „Panemunės pilis“ ir Palangoje – Best Baltic „Palanga“.
informacija apie UAB „Liuks“
1262 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.