CVB client

Virėjas (-a)

1000 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Ieškome plataus profilio virėjo/ -jos:
Karštų, šaltų patiekalų gamyba pagal technologines korteles;
Paruoštų patiekalų pateikimas ir atidavimas;
Maisto gaminimas ir atidavimas konferencijų, banketų, dienos pietų metu;
Žaliavų šaltų ir karštų patiekalų gamybai paruošimas;
Maisto kokybės užtikrinimas;
Likučių kontrolė;
Švaros ir tvarkos darbo vietoje palaikymas;
Higienos taisyklių laikymasis;
Savikontrolės žurnalų pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

Pageidautina patirtis virtuvėje;
Maisto ruošos taisyklių žinojimas ir laikymasis;
Higienos taisyklių žinojimas ir laikymasis;
Gebėjimas dirbti pagal sudarytą grafiką, principu ilga-trumpa savaitė;
Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
Mandagumas, kultūringas bendravimas, atsakomybės jausmas.

Įmonė siūlo

Draugiška komanda;
Lengvai pasiekiama darbo vieta;
Darbuotojo nuolaidų kortelė įmonės paslaugoms;
Gimtadienio dovana;
Vienkartinis priedas 200 eur už atvestą draugą;
Kelionės išlaidų kompensavimas;
Įmonės šventės;
Nemokamas maitinimas ir kava.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas
Daugiau info telefonu +37063664173
CVB client

Ibis Kaunas Centre ir ibis Styles Kaunas centre viešbučiai priklauso Accor viešbučių tinklui. Accor - pasaulinis viešbučių tinklas, Europos rinkos lyderis, valdantis viešbučius 90 pasaulio šalių. Grupei priklauso virš 4500 viešbučių su daugiau nei 500.000 kambarių. Accor valdomas viešbučių portfelis - Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, Ibis, Ibis Styles (All seasons), Ibis Budget (Etap Hotel), hotelF1, Motel 6 ir daugiau - teikia paslaugas visose kategorijose, pradedant biudžetinės klasės objektais iki prabangių 5 žvaigždučių viešbučių. Accor tinkle dirba virš 145000 darbuotojų, o savo klientams ir partneriams tinklas siūlo ilgametę viešbučių valdymo patirtį ir “know-how”.