Virėjas (-a)

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Juoda juoda“

Darbo pobūdis

Myli maistą, o ankstyvo ryto neįsivaizduoji be geros kavos puodelio ir pusryčių? Tuomet mes turime Tau pasiūlymą - virtuvėje ieškome pastiprinimo! 🌿

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent minimali patirtis profesionalioje virtuvėje;
  • Motyvacija ir meilė maistui;
  • Tvarkingumas;
  • Atsakingumas;
  • Nuoseklumas ir lojalumas;
  • Draugiškumas ir sugebėjimas dirbti komandoje;

Mes siūlome

  • Jaunas motyvuotas kolektyvas ir nuostabi kūrybinga šefė suteiks galimybes tobulėti ir mokytis;
  • Darbas tik su aukščiausios kokybės sezoniniais produktais, meniu orientuotas į pusryčius;
  • Atlyginimas visada mokamas laiku;
  • Grafikas dėliojamas kartu atsižvelgiant į visų norus ir galimybes;
  • Palankios darbo valandos;
  • Nuolaidos mūsų kavinėse Tau ir Tavo šeimai;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas
Atlyginimas nurodytas už pilną etatą.

UAB „Juoda juoda“

Backstage cafe - kavinė įsikūrusi viename iš Vilniaus Naujamiesčio loftų. Užsiimame kavos skrudinimu, bei turime bene geriausius pusryčius mieste ;) Prisijunk ir tu prie mūsų besiplečiančio jauno ir smagaus kolektyvo!
informacija apie UAB „Juoda juoda“
1308 €
Vid. atlyginimas bruto
40
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-1048 €
25% uždirba 1048-1926 €
25% uždirba nuo 1926 €