Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Toli namai“

Virėjas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Toli namai“

Darbo pobūdis

Kviečiam darbuotis į "Toli nuo klasikos" -vyno, skonių ir draugų namus. Kuriose galėsite kurti ir savo kūryba džiuginti mūsų svečius.
Jūs būsite atsakingas už patiekalų paruošimą bei darbą prie "grill" patiekalų

Reikalavimai

Darbo virtuvėje organizavimas, komandos valdymas užtikrinant tinkamos maitinimo paslaugos suteikimą, patiekalų gamyba
Maisto saugos ir higienos taisyklių laikymosi kontrolė
Užtikrinti praktišką ir skoningą patiekalų serviravimą ir pateikimą svečiams;

Mes jums siūlome

Darbą nuostabioje "Toli nuo klasikos" šeimoje, galimybę dirbti su šviežiausiais ir geriausiais produktais. Grafikas: ilga/trumpa savaitė.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

"Toli nuo klasikos" - Vyno, skonių ir draugų namai. Naujas formatas su daug meilės ir džiaugsmo
informacija apie UAB „Toli namai“
758 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius