Virtuvės darbuotojai Kunigiškėse

1400-2000 €/mėn. Į rankas
Palanga - UAB „Mėsainių baras“

Darbo pobūdis

Naujai atsidarantis restoranas Kunigiškėse ieško atsakingų, darbščių bei kūribingų virtuvės darbuotojų - virėjų, vyr.virėjų, pagalbinių darbuotojų, pusryčių ruošėjų.
  • Siūlome darbą pilnu etatu, slenkančiu grafiku.
  • Priedus už gerai atliktus darbus.
  • Darbo vieta vos 50m iki jūros.
  • Galime padėti surasti apgyvendinimą.

Reikalavimai darbuotojui

BENT MINIMALI DARBO PATIRTIS VIRTUVĖJE
Greita orientacija
Patiekalų gamyba, pagal patvirtintą valgiaraštį laikantis technologinių reikalavimų;
Reikiamų prekių užsakymai - priėmimas, produkcijos kokybės bei likučių kontrolė;
Tvarkos virtuvėje palaikymas kuriant malonią aplinką visiems.

Daugiau informacijos telefonais: +37063876575 arba +37064147801

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. į rankas
informacija apie UAB „Mėsainių baras“
1191 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.