Virtuvės gamybos vadovo (-ės)

1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Berneliai“

Darbo pobūdis

Pagrindinės Jūsų atsakomybės:

  • Virtuvės komandos darbo organizavimas užtikrinant tinkamos maitinimo paslaugos teikimą;
  • Asmeninė patiekalų kokybės kontrolė;
  • Gamybos užtikrinimas pagal patvirtintą valgiaraštį, laikantis technologinių reikalavimų;
  • Reikalingų žaliavų planavimas, užsakymas, kontrolė ir likučių valdymas;
  • Maisto saugos ir higienos taisyklių laikymasis bei nuolatinė kontrolė;

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite sėkmingą ne mažesnę nei 5 metų darbo patirtį maisto gamybos srityje;
  • Esate įgyjęs (-usi) virėjo (-os) kvalifikaciją;
  • Esate savarankiškas (-a), nuovokus (-i) ir orientuotas (-a) į kokybę;
  • Gebate suburti, valdyti, motyvuoti ir išlaikyti komandą kintant darbo krūviams;
  • Galite tiesiogiai dalyvauti maisto gaminimo procese teikdamas pagalbą kolegoms kritinio užimtumo metu.

Siūlome:

  • Darbą viename didžiausių “Bernelių užeiga” tinklo restoranų;
  • Poziciją, kurioje skatinama atskleisti savo turimas ir įgyti naujas žinias, įgūdžius;
  • Palaikančius kolegas ir vadovus;
  • Kas antrą laisvą savaitę;
  • Nemokamą maitinimą;

Atlyginimas bus aptariamas individualiai darbo pokalbio metu.

Atlyginimas

1400 €/mėn. į rankas

UAB „Berneliai“

Šeimos restoranas "Bernelių užeiga" nuo 1999-ųjų metų lietuviškos virtuvės paveldą puoselėjantis restoranas, išsaugojęs šimtmečius iš kartos į kartą perduodamų patiekalų receptūras.
informacija apie UAB „Berneliai“
1769 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
229
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1278 €
25% uždirba 1278-1732 €
25% uždirba 1732-2260 €
25% uždirba nuo 2260 €