Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Global Scaffolders“

Vyr. Buhalterė (-is)

2500-3000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Global Scaffolders“

Darbo pobūdis:

  • Įmonės finansinės, mokesčių apskaitos organizavimas;
  • Buhalterijos skyriaus (4 žmonių) darbo organizavimas, koordinavimas;
  • Įmonių grupės savalaikės ir tikslios buhalterinės apskaitos užtikrinimas, apskaitos kontrolė;
  • Finansinių ataskaitų rinkinių rengimas pagal Lietuvos finansinės atskaitomybės standartus VĮ
„Registrų centras“, bankams;
  • Mokestinių bei statistinių ataskaitų sudarymas bei teikimas (VMI, Statistikos departamentas);
  • Debitorinių skolų kontrolė;
  • Dalyvavimas finansinio audito procese, informacijos auditoriams teikimas;

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos, apskaitos srityse;
  • Būtina ne mažesnė nei 3 metai panašaus darbo patirtis, vadovavimo patirtis būtų privalumas;
  • Patirtis analizuojant, planuojant ir valdant įmonės piniginius srautus, finansines rizikas;
  • Išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus (Akcinių bendrovių įstatymą, Buhalterinės apskaitos
pagrindų įstatymą ir kt. tiesiogiai su vykdomų funkcijų atlikimu susijusius įstatymus bei
Vyriausybės normatyvinius dokumentus);
  • Patirtis dirbant su buhalterine apskaitos programa BSS (didelis privalumas);
  • Patirtis diegiant naujas apskaitos, valdymo sistemas būtų privalumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu (ypač - MS Excel) įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Mes pažadame:

  • Atvirą ir paprastą bendravimą;
  • Paslaugių kolegų pagalbą, iniciatyvą skatinančią aplinką;
  • Pilną įvedimo planą ir kuratorių, kuris padės sėkmingai startuoti naujose pareigose;

Kodėl mes?

Tikime, tuo ką darome ir tuo didžiuojamės;
Vertiname paprastumą ir atvirumą;
Turime dideles ambicijas;
Turime pozityvią atmosferą darbe, bendradarbiaujančius ir padedančius kolegas;
Turime patrauklią motyvacinę sistemą (priedai už bendrus įmonės pasiektus rezultatus ir kt.).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

2500-3000 €/mėn. į rankas
Metiniai priedai (priklausomi nuo bendrų įmonės rezultatų).

UAB “Global Scaffolders” įmonė užsiimanti pastolių rangos darbais, personalo nuoma ir profesiniais mokymais pastolių montavimo srityje sparčiai auga, tad jaunas ir veržlus kolektyvas, kurio siekis būti geriausiais rinkoje, prie sklandesnio bendrų tikslų įgyvendinimo kviečia prisijungti Vyr. buhalterę (-į).