VYR. BUHALTERIO IR BUHALTERIO - AUTOMATIZUOTA APSKAITA - 3 D./SAV. IŠ NAMŲ - VASARĄ TIK 6 VAL./D.

1300-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Eureka.lt, MB

Darbo pobūdis

Augame ir ieškome vyr. buhalterio ir buhalterio apskaitos vedimui be popierių nuo rugpjūčio 1 d. ar anksčiau. Dirbame hibridiniu būdu - 3 d. per savaitę iš namų. Vasarą dirbame 6 val. per dieną. Garantuojame, kad šią vasarą galėsite išeiti atostogų įprastai, avansu.

Jei matote šį skelbimą, vadinasi dar ieškome ir drąsiai kreipkitės.

Esame viena iš pirmųjų ir geriausiai vertinamų elektroninės apskaitos įmonių Lietuvoje (www.googleatsiliepimai.eureka.lt). Orientuojamės į kokybišką apskaitą ir ją vedame virš 200 įmonių iš visos Lietuvos.

Teikiame automatizuotas apskaitos paslaugas nuotoliniu elektroniniu būdu, be popierių. Tai panašu į elektroninę bankininkystę. Klientai visada po ranka internetu turi saugią prieigą prie visos buhalterijos, patys išrašo sąskaitas ir mato visus įmonės rodiklius, o mes maksimaliai automatizuotai vedame buhalterinę apskaitą ir juos profesionaliai konsultuojame.

Skiriamės nuo tradicinių apskaitos įmonių - orientuojamės į kokybę, vengiame viršvalandžių, su klientais dirbame nuotoliniu būdu, be popierių, labai daug kas automatizuota: pvz. sąskaitas skenuojame, o bankus importuojame.

Plačiau: www.eureka.lt

Darbo pobūdis:

  • Nuo rugpjūčio 1 d. ar anksčiau.
  • Ieškome vyr. buhalterio, apskaitą vedančio nuo... iki ir buhalterio, atliekančiu mėnesinius apskaitos darbus.
  • Nepriklausomai nuo kvalifikacijos, naujiems darbuotojams skiriame daug dėmesio - pažingsniui kruopščiai apmokome pagal savo kompetencijų sistemą.
  • Buhalterinės apskaitos vedimas nedidelėms UAB ir MB įmonėms (0-20 darb.), be popierių. Darbas su inovatyvia internetine apskaitos sistema, kurioje dauguma procesų automatizuota.
  • Nereikia į sistemą rankomis vesti bankų pavedimų ir daugumos sąskaitų. Bankų išrašai ir mokėjimo pavedimai importuojami automatiškai iš banko arba per failą, sąskaitos apdorojamos automatiškai, deklaracijos VMI, Sodrai, iSAF ir kt. generuojamos, teikiamos ir pasirašomos automatiškai, sudengimai taip pat daromi dalinai automatizuotai.
  • Darbas komandoje po 2: buhalteris ir vyr. buhalteris dirba komandoje kartu prie tų pačių įmonių, suteikiant galimybę mokytis ir dalintis patirtimi bei pavaduoti vienas kitą atostogų metu.
  • Vyr. buhalteriams: apskaitos vedimas nuo... iki, malonus klientų konsultavimas apskaitos, mokesčių ir sistemos klausimais telefonu ir el. paštu, kartais gyvai, finansinės atskaitomybės rengimas, darbų vienam buhalteriui paskirstymas ir priežiūra.
  • Buhalteriams: darbas komandoje su vyr. buhalteriu, mėnesinės apskaitos vedimas, malonus klientų konsultavimas nesudėtingais klausimais telefonu ir el. paštu.
  • Darbas lietuvių kalba.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas kokybiškai atlikti mėnesinius įmonių apskaitos darbus. Vyr. buhalteriams - gebėjimas parengti finansines ataskaitas.
  • Privalumas - darbo patirtis buhalterinių paslaugų įmonėje arba su daugiau nei 5 įmonėmis vienu metu.
  • Mums svarbiausia kruopštumas, atsakingumas ir kompiuterinis raštingumas. O visa kita galima išmokti.
  • Gebėjimas ir noras maloniai bendrauti žodžiu ir raštu lietuvių kalba.
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas apskaitos, ekonomikos, finansų ar kitoje susijusioje srityje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Garantuojame, kad vasarą galėsite išeiti atostogų įprastai, avansu.
  • 6 val. darbo dieną vasaros metu, o gal ir ilgiau.
  • Galimybę 3 d. per savaitę dirbti iš namų.
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas. Mokame vienus didžiausių atlyginimų iš buhalterinių paslaugų įmonių: vyr. buhalteriams 1800-2500 Eur/mėn. į rankas, buhalteriams - 1300-1500 Eur/mėn. į rankas. Atlyginimas priklauso nuo kvalifikacijos ir rezultatų.
  • Solidžius priedus už metų uždarymą.
  • Esame turbūt daugiausiai netvarkingų klientų atsisakanti apskaitos įmonė Lietuvoje. Vyr. buhalteris turi galimybę pasirinkti savo darbo krūvį, klientus, atsisakyti netvarkingų klientų ir pan.
  • Subalansuotą darbo krūvį.
  • Darbą "be popierių", kur deklaracijos sugeneruojamos, pasirašomos ir pateikiamos automatiškai, vieno mygtuko paspaudimu, o bankai ir dokumentai importuojami automatiškai ar suvedami pavaldinio.
  • Mažiau techninio darbo. Darbas Eurekoje yra vienas iš greičiausių būdų tapti profesionaliu vyr. buhalteriu. Daug techninio darbo atliekama automatizuotai, todėl yra laiko gilintis į sudėtingesnius ir įvairesnius atvejus. Mūsų klientų veiklų spektras labai platus ir dalinamės patirtimi, todėl tai puiki galimybė įgyti patirties įvairiose srityse.
  • Nepriklausomai nuo kvalifikacijos, darbuotojams skiriame daug dėmesio - naujokus pažingsniui kruopščiai apmokome pagal savo kompetencijų sistemą. O vėliau kolegos mielai padeda įvairiais klausimais. Turime išsamų vidinį žinyną.
  • Tobulėjimą, laisvę ir atsakomybę, dalyvavimą elektroninės apskaitos plėtroje Lietuvoje. Norint - apskaitos procesų tobulinime ir vadovavime.
  • Jaukią darbo vietą L. Zamenhofo g. 3.
  • Nemokamą parkavimo vietą automobiliui, vietą dviračiams.
  • Studijuojantiems sudarome visas sąlygas darbą derinti su mokslais.
  • Galimybę kelti kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, kursuose ir seminaruose.
  • Galimybę turėti pavaldinių.
  • Galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais.
  • Darbą be viršvalandžių draugiškoje ir dinamiškoje aplinkoje tarp savo srities profesionalų.
  • Papildomą apmokamą atostogų dieną (-as) gimtadienio proga.
  • Puikų, sutariantį kolektyvą.
  • Neformalų bendravimą, dėmesį ir pagalbą.

Kita informacija

Garantuojame konfidencialumą. Laukiame Jūsų CV per portalo sistemą arba laiško ir CV su nuotrauka el. paštu (rasite Eurekos tinklalapyje). Jei siųsite tiesiogiai el. paštu, prašome papildomai atsakyti į kelis klausimus:

  • Ar esate savarankiškai uždarę metus? Jei taip, kiek kartų?
  • Ar galite savarankiškai atlikti visus įmonės einamuosius mėnesinius buhalterinius darbus? Jei ne, ką galite? Kiek daugiausiai įmonių apskaitą vedėte vienu metu? Kokio dydžio buvo tos įmonės?
  • Kiek gavote už egzaminus (valstybinius ar mokyklinius) baigiant mokyklą? Jei matematikos nelaikėte, kokius turėjote pažymius už matematiką mokykloje ir aukštojoje mokykloje?

Dėl didelio kandidatuojančiųjų skaičiaus, per 1-3 d.d. informuosime tik atrinktus kandidatus. Dėkojame už supratingumą.

Kontaktinis asmuo

Renata Tamašauskienė
Eureka.lt

Atlyginimas

1300-2500 €/mėn. į rankas
Vyr. buhalteriams 1800-2500 Eur/mėn. į rankas, buhalteriams - 1300-1500 Eur/mėn. į rankas. Taip pat, solidžius priedus už metų uždarymą. Atlyginimas priklauso nuo kvalifikacijos ir rezultatų.

Eureka.lt, MB

See all ads of this company (2)
informacija apie Eureka.lt, MB
2647 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2023 m.