Vyr. buhalterio pavaduotojas (-a)

1400-1700 €/mėn. Į rankas
Kaišiadorys, Kaunas, Elektrėnai - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • buhalterinės apskaitos tvarkymas grupės įmonėms vadovaujantis LR įstatymais ir finansinę veiklą reglamentuojančiais teisės aktais;
  • mažų įmonių ūkinių operacijų ir apskaitos kontrolė;
  • mokestinių ir statistinių deklaracijų rengimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
  • apskaitos procesų tobulinimas;
  • įvairiapusė pagalba vyr. buhalteriui padedant užtikrinti tinkamos buhalterinės apskaitos vykdymą.

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtis buhalterinės apskaitos programa Navision;
  • aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos ar buhalterijos srityje;
  • ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • LR finansinę veiklą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • patirtis procesų tobulinime, diegime, gebėjimas visa tai taikyti darbinėje veikloje.

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • draugišką ir profesionalią komandą;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1400-1700 €/mėn. į rankas

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (14)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
403
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.