Vyr. Inžinierius (-ė)

1300-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Birštonas - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • įmonės technologinių įrengimų ir prietaisų elektrotechninis aptarnavimas;
  • eksploatuojamų gamybos įrengimų gedimų šalinimas;
  • eksplotacijos saugumo priežiūra, laikantis įrengimų gamintojų nurodytų taisyklių;
  • prevencinių veiksmų numatymas.
  • naujų įrenginių montavimas, paleidimas ir derinimas.
  • senų įrengimų modernizavimas.
  • užduočių paskirstymas mechanikams.

Darbas laikas: 8-17val.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas (elektrotechnikos, automatikos, mechanikos srityse);
  • gamybos įrengimų priežiūros, montavimo, remonto darbų organizavimo principų išmanymas;
  • atsakingumas, iniciatyvumas, greita reakcija.
  • panašaus darbo patirtis (privalumas)

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • draugišką ir profesionalią komandą;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (14)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
403
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.