Vyr. meistras (-ė) gamyboje

1700-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Jonava - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • cecho gamybinių procesų priežiūra, efektyvumo užtikrinimas;
  • gamybos rodiklių analizė, išeigų skaičiavimas, optimalaus žaliavų naudojimo kontrolė;
  • gamybinės įrangos panaudojimo, našumo analizė ir pasiūlymų teikimas efektyvumo didinimui;
  • naujų darbuotojų apmokymų ir adaptacinių procesų organizavimas;
  • darbas su gamybos meistrų komanda: grafikų sudarymas, konsultavimas, užduočių paskirstymas ir vykdymo kontrolė.

Slenkantis darbo grafikas 6:30 - 18:00 (3 dirbama, 3 laisvos).

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 3 metų panašaus darbo patirtis maisto pramonės įmonėje;
  • komandos valdymo patirtis (ne mažiau nei 30 darbuotojų);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gebėjimas operatyviai spręsti iškilusias problemas;
  • komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • anglų, rusų k. žinios.

  • asmeninį bei profesinį augimą dinamiškoje gamybinėje aplinkoje;
  • darbo vietą patikimoje bei stabiliai augančioje įmonėje.

Atlyginimas

1700-2000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis derinamas priklausomai nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (19)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
395
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Revenue 2022 y.