Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Irpeta“

Vyr. pardavėja (-as) - konsultantė (-as) ir pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

1006-1260 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Irpeta“
„Best For“ yra pirmaujanti Europos įmonė, kuri specializuojasi naudingų bei inovatyvių produktų kūrime.
Mūsų parduotuvėse galite rasti aksesuarus, vakarėlių prekes, namų dekoracijas, vaikų žaislus, nuostabias dovanas ir daiktus su moderniu dizainu.
Mums rūpi sukurti modernią ir džiaugsmingą parduotuvės aplinką kokybiškam apsipirkimui, todėl į savo komandą kviečiame prisijungi:

Vyr. pardavėją konsultantę (-ą) - 1 etatas;
Pardavėją konsultantę (-ą) - 1 etatas.

Darbo vieta - BEST FOR parduotuvė, PC Akropolis, Šiauliai.
Slenkantis grafikas pagal prekybos centro darbo laiką.

Siunčiant CV nurodyti pageidaujamą poziciją.

Darbo pobūdis

Vyr. pardavėjos konsultantės pozicija:
  • Parduotuvės prekybinės veiklos planavimas, organizavimas, kontrolė ir numatytų tikslų pasiekimo užtikrinimas;
  • Prekių priėmimas, likučių valdymas;
  • Dokumentų, susijusių su apskaita ir kasų darbu, administravimas;
  • Parduotuvės darbuotojų darbo organizavimas bei darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymas;
  • Tvarkos ir švaros prekybinėje salėje užtikrinimas;
  • Mandagus ir profesionalus bendravimas su klientais.

Pardavėjos konsultantės pozicija:
  • Aktyvus aksesuarų, žaislų, įvairių namų apyvokos daiktų bei dovanų pardavimas bei geresnių rezultatų siekimas;
  • Profesionalus ir šiltas klientų aptarnavimas;
  • Kokybiškas klientų konsultavimas jų rūpimais klausimais;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Prekių išdėstymas salėje, tinkama priežiūra;
  • Švaros ir tvarkos salėje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis prekyboje (1-2 metai);
  • Darbas kasos aparatu bei "Rivilė" apskaitos programa;
  • Stipri orientacija į klientą, rezultatus;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, organizuotumas, gebėjimas greitai orientuotis;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, ugdyti ir motyvuoti darbuotojus;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

  • Draugiškas ir pagarbus bendravimas su kolegomis bei klientais;
  • Punktualumas, kruopštumas bei atsakingumas;
  • Gebėjimas būti komandos dalimi bei noras siekti kuo geresnių rezultatų.

Įmonė siūlo

  • Draugišką kolektyvą;
  • Dinamišką ir aktyvų darbą;
  • Motyvacinius priedus priklausančius nuo rezultatų:
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

1006-1260 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimai neatskaičius mokesčių:
  • Vyr. pardavėja konsultantė (-as) 1 etatas - nuo 1090 eur iki 1260 eur
  • pardavėja konsultantė (-as) 1 etatas - nuo 1006 eur iki 1090 eur
strongest_in_lithuania

"BEST FOR" - nauja parduotuvių filosofija, kuri pasižymi aukštu dizainu ir nebrangiais naujoviškais produktais visoms amžiaus grupėms. Čia rasite aksesuarus moterims, vyrams bei vaikams, žaislus, naudingas namų apyvokos bei dekoro prekes. Mes padėsime sukurti progą kiekvienai dienai!
informacija apie UAB „Irpeta“
1712 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2023 m.