Vyresnysis (-ioji) Buhalteris (-ė)

2500-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sominis technology“

Darbo pobūdis

Su prekių pirkimu ir eksportu susijusių sąnaudų apskaita;
Atsargų apskaita: pirkimai, pardavimai, nurašymai, inventorizacija;
Intrastat ataskaitų rengimas;
Mokėjimų ir atsiskaitymų kontrolė;
Darbo užmokesčio skaičiavimas;
Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų rengimas ir teikimas finsinėms ir valstybinėms institucijoms;
Apskaitos procesų optimizavimas bei efektyvinimas;
Informacijos teikimas kolegoms;
Naujų gerųjų praktikų diegimas ir sprendimų ieškojimas;
Reguliarių ir operatyvinių ataskaitų ruošimas;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštojo ar aukštesniojo išsilavinimo buhalterijos ar ekonomikos srityse;
VAS ir TAS reglamentuojančių apskaitą standartų ir mokesčių išmanymo;
Bent 1 metų patirties vedant pilną prekybinės įmonės finansinę apskaitą;
Geri įgūdžiai dirbant RIVILE buhalterinės apskaitos programa – būtų privalumas;
Iniciatyvumo, savarankiškumo, atidumo detalėms, kruopštumo, gebėjimo greitai spręsti problemas;
Gebėjimo dirbti komandoje, prisiimant atsakomybę už skirtas užduotis;
Geri kompiuteriu darbo įgūdžiai (ypač pagrindinių MS Excel funkcijų išmanymas ir jų aktyvus taikymas);
Privalomos anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

2500-3000 €/mėn. į rankas

UAB „Sominis technology“

"Sominis technology" šiaurės šalių įmonių grupės „DIST IT“ AB, kurios akcijos kotiruojamos vertybinių popierių biržos „Nasdaq OMX“ alternatyvioje „First North“ rinkoje, narė. Sominis technology Lietuvoje veikia kaip nepriklausomas IT technikos platintojas. Mūsų klientai yra: IT technikos mažmenininkai, prekybos centrai, kompiuterinės technikos platintojai, brokeriai ir internetinės parduotuvės.

Mes konsultuojame ir siūlome patikimus ir kokybiškus produktus savo verslo partneriams, organizuojame parduotos technikos garantinį servisą ir palaikymą.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Sominis technology“
7710 €
Vid. atlyginimas bruto
(5 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.