Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Art Esthetic OU

Vyresnysis lazerinės depiliacijos specialistas (-as) - kosmetologas (-as)

12-14,99 €/val. Į rankas
Kaunas - Art Esthetic OU

Darbo pobūdis

Lazerinės depiliacijos centras" Alvaline", priklausantis "Art Esthetic" tinklui Estijoje ir Latvijoje, į savo komandą Vilniuje priima darbuotojus:
lazerinės epiliacijos meistras.

Mes teikiame visą įrangą, įskaitant 808 nm diodų lazerį, ir mokome.
Darbo pobūdis-plaukų šalinimas lazeriu ir bendravimas su klientais, jų konsultavimas.

Mes ieškome bendrosios praktikos slaugytojų ar kosmetologų, turinčių medicininį išsilavinimą.

Plaukų šalinimo lazeriu meistrams siūlome galimybę dirbti pusę etato lanksčiu grafiku

Jei turite medicininį ar kosmetologinį išsilavinimą ir norite dirbti grožio srityje Siųskite savo CV.

Reikalavimai darbuotojui

Ko mes tikimės:

profesinis mokymas (medicininis ar kosmetologinis);
ne mažiau kaip 1 M. Darbo patirtis;
rusų ir lietuvių kalbos žinios;
komunikabilumas, atsakomybė, rūpinimasis klientais.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

12-14,99 €/val. į rankas

ALVALINE / ArtEsthetic - tai lazerinės depiliacijos, aparatinės kosmetologijos bei estetinės medicinos centrų tinklas, savo veiklą Pabaltijos šalyse vykdantis nuo 2015 metų. Mūsų tikslas - suteikti saugias bei efektyvias lazerinės depiliacijos paslaugas mūsų klientams, pasitelkiant moderniausią 2021 metų įrangą.

Mūsų centruose dirba patyrę specialistai su medicininiu išsilavinimu, kurie kiekvienam klientui skiria ypatingą dėmesį ir rūpestį.