ŽALŲ/KREDITŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gedlito transportas“

Darbo pobūdis:

Ieškome atsakingo, norinčio mokytis ir tobulėti darbuotojo(-os) į žalų administratoriaus specialisto (-ės) poziciją.

Jei tu manai, kad esi:

Komunikabilus, nes reikės bendrauti su kolegomis, klientais, teisininkais ir kt.;
Atsakingas ir organizuotas, nes darbe reikės nuolat laikytis terminų;
Kviečiame į savo kolektyvą tapti mūsų komandos nariu, nes mes siūlome augti kartu su profesionalia komanda, gerą mikroklimatą, kolegų šypsenas ir jų palaikymą.

Reikalavimai:

Geros anglų, rusų kalbos žinios;
Mokėti savarankiškai planuoti paskirtų užduočių atlikimą;
Gerai valdyti stresines situacijas;
Geros raštvedybos žinios;
Turėti juridinį išsilavinimą, gali būti ir teisės paskutinio kurso studentas (-ė) (privalumas)

Įdomų, atsakingą darbą perspektyvioje ir nuolat augančioje kompanijoje;
Geras darbo sąlygos;
Su darbo rezultatais bei asmeniniais gebėjimais susietą darbo užmokestį;
Skanią kavą ;)

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Gedlito transportas“

Jau daugiau nei dešimtmetį, Lietuvoje sėkmingai dirbanti ir sparčiai besiplečianti UAB „Gedlito transportas“ įmonė švenčia įkurtuves, siūlome savo transporto logistikos, distribucijos, sandėliavimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugas.
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB „Gedlito transportas“
2028 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
173
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Revenue 2022 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1529 €
25% uždirba 1529-1822 €
25% uždirba 1822-2510 €
25% uždirba nuo 2510 €