MB „Projects House“

Žemėtvarkos inžinierius (-ė)

1700-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - MB „Projects House“

Darbo pobūdis

Komandinis darbas su visa projekto komanda prie rengiamų žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektų: Teritorijų planavimo (spec. planų) analizė , kadastrinių matavimų atlikimas, kadastro, turto vertinimo subrangos koordinavimas, žemės sklypų kadastro duomenų analizės, CAD brėžinių, schemų, raštų ir pasiūlymų rengimas, bendravimas su privačiais ir juridiniais asmenimis kadastro, specialiųjų žemės naudojimo sąlygų ir kitais klausimais.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (žemėtvarkos, geodezijos, kraštotvarkos ar pan.);
Darbo patirtis žemėtvarkinių projektų, kadastrinių matavimų srityje;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, GeoMap, Geomatininkas/ matininkas posistemis, darbas ŽPDRIS sistemoje privalumas);
Gebėti vienu metu sisteminti ir dirbti su dideliu žemės sklypų kadastro duomenų kiekiu;
Matininko kvalifikacijos pažymėjimas (Žemėtvarkinių projektų kvalifikacijos pažymėjimas privalumas);
Organizuotumas, komunikabilumas, bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai;
Komandinis darbas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Siūlome

Geras darbo sąlygas;
Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
Profesinį augimą;
Visas darbui atlikti reikimas priemones;
Veržlią bei idėjų kupiną komandą;
Dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.
Jei domina profesinio akiračio praplėtimas bei nauji iššūkiai naujose veiklose susijusiose su žemės paėmimo bei teritorijų planavimo projektais, susisiekime...

Atlyginimas

1700-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MB „Projects House“ - kadastrinių, geodezinių matavimų, žemėtvarkos bei teritorijų planavimo veikla užsiimanti įmonė, kuri turi daugiau nei 20 metų šioje srityje sukaupusios patirties dirbančius specialistus. Vykdomoms veikloms įmonė turi visus reikiamus kvalifikacijos pažymėjimus bei reikiamą įrangą. Mūsų pagrindiniai klientai – tai valstybinės organizacijos, privatūs juridiniai ir fiziniai asmenys bei kiti subjektai.
informacija apie MB „Projects House“
1
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2023 m.