UAB autocentras „Žibintas“

Automobilių kėbulų išrinkėjas - surinkėjas (kėbulininkas)

Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB autocentras „Žibintas“

Darbo pobūdis

  • Lengvųjų automobilių apgadinimų defektavimas;
  • Lengvųjų automobilių išrinkimas / surinkimas;
  • Kėbulo dalių keitimas, reguliavimas;
  • Techninių sprendimų paieška ir įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kruopštumas, pareigingumas, nuoseklus mąstymas;
  • Organizuotumas, orientacija į rezultatą ir kokybę;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • Automechanikos žinių turėjimas.
  • Sėkminga darbo patirtis lengvųjų automobilių remonte būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Visos socialinės garantijos;
  • Darbą stabilioje, nuolat augančioje kompanijoje;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas draugiškumas, profesionalumas ir orientacija į rezultatus;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją, tobulinti žinias, siekti aukštų rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų

UAB autocentras "ŽIBINTAS" - tai įmonė, teikianti automobilių remonto, kėbulų remonto ir dažymo, automobilių švaros paslaugas ir kitą platų paslaugų spektrą.
Aptarnaujame visų markių bei modelių benzininius ir dyzelinius automobilius, tai pat elektra varomus automobilius.
Šiuo metu įmonė yra BOSCH CAR SERVICE atstovas Vilniuje.
informacija apie UAB autocentras „Žibintas“
1546 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1300 €
25% uždirba 1300-1500 €
25% uždirba 1500-1925 €
25% uždirba nuo 1925 €