Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

MB „Darbo tiltas“ offers job:

Company currently have no active job offers

MB „Darbo tiltas“

Mūsų komanda ne vienerius metus sėkmingai dalyvauja NT versle. Užsiimame NT vystymo projektais, statyba bei investicijomis, padedame klientams pirkti, parduoti, nuomoti nekilnojamąjį turtą, nuolatos konsultuojame NT klausimais. Sparčiai augame, todėl siekiame, kad Mūsų kolektyvas augtų kartu, todėl organizuojame įvairius mokymus, dalyvaujame seminaruose, nuolatinio tobulėjimo programose. Inovatyvus biuras bei darbinga atmosfera - tai sąlygos, kurios leidžia pasiekti aukščiausių rezultatų.
Mūsų tikslas, kad su mumis dirbtų laisvai komunikuojantys, motyvuoti, nusiteikę tobulėti profesionalai, turintys patirties pardavimų srityje.

Jūsų svajonių darbas - tai nuolatinis bendravimas su žmonėmis, važiavimas į susitikimus, domėjimasis NT rinkos naujienomis, gilinimasis įvairiais klausimais, reprezentatyvus parduodamo objekto pristatymas, atkaklios derybos, iškilusių nesklandumų sprendimas ir sėkmingas sandorio uždarymas?

Jei į šiuos klausimus atsakėte "taip", mes kviečiame Jus atvykti pas mus ir susipažinti!