Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „ESTA GROUP“ offers job:

Company currently have no active job offers

UAB „ESTA GROUP“

ESTA group – European Scaffolding Training & Accreditation – esame įmonė, kuri vykdo suaugusiųjų mokymus pagal neformalaus profesinio mokymo švietimo programas, t.y. ruošiame modulinių (sisteminių) Layher ir vamzdinių TubeLock pastolių montuotojus, vedame profesionalius teorinius ir praktinius mokymus, testuojame bei suteikiame olandiškus standartus atitinkančius pastolių montuotojo (DNV) sertifikatus – Steigerbouwer Basic ir Steigerbouwer Advance. Mūsų tikslas – parengti modulinių ir vamzdinių pastolių montuotoją, gebantį projektuoti, surinkti, tikrinti ir prižiūrėti pastolius, atitinkančius Europos Sąjungoje keliamus saugos reikalavimus.
Visi baigusieji mokymus gali dirbti naftos, chemijos ar kituose industriniuose bei civiliniuose objektuose Lietuvoje, Belgijoje, Olandijoje, Švedijoje ar Suomijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje.