Gamybos meistras (-ė) (baldų gamyba)

1500-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė, Alytus, Kazlų Rūda - UAB „FurnMaster“

Darbo pobūdis

Gamybos padalinio darbo organizavimas ir kontrolė.
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas pagal nustatytus reikalavimus.
Deleguotų užduočių atlikimo koordinavimas.
Komandos formavimas, ugdymas bei motyvavimas.
Tvarkos palaikymas, neatitikčių šalinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga vadovaujančio darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas).
Kompiuterinis raštingumas.
Geri darbo su žmonėmis įgūdžiai.
Gebėjimas deleguoti užduotis, kontroliuoti jų vykdymą.
Organizuotumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą.

Įmonė siūlo

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje.
Laisvus savaitgalius ir šventines dienas.
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus.
Galimybę kurti ir inicijuoti pokyčius.

Atlyginimas

1500-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „FurnMaster“

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.
See all ads of this company (3)