Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

VšĮ „Garliavos futbolo klubas“ offers job:

Company currently have no active job offers

VšĮ „Garliavos futbolo klubas“

Garliavos futbolo klubas įkurtas 2008 metais, Kauno raj. mieste Garliavoje. Gyvuojame ir vykdome veiklą jau 11 metus. Šiuo metu klube sportuoja per 180 motyvuotų jaunuolių. Jiems tobulėti padeda 4 entuziastingi ir patyrę treneriai. Nuolatos stengiamės tobulinti treniruočių, varžybų ir užimtumo procesus. Siekiame sudaryti jaunimui kuo geresnes sąlygas sportuoti futbolą, atsiskleisti ir tobulintis Garliavoje.

Atsakingumas ir profesionalumas – su vaikais ir jaunimu dirba kvalifikuoti treneriai, turintys ilgametę patirtį. Jiems sportas ir futbolas – gyvenimo aistra.

Siekiame užtikrinti visas būtinas sąlygas vaikų tobulėjimui: saugi ir motyvuojanti aplinka, šiuolaikiška ugdymo metodika, atitinkamas inventorius ir sporto bazė.

Bendrumo dvasia – užtikriname draugišką kolektyvą ir mikroklimatą, todėl sportuoti ir dalyvauti bendruose renginiuose, stovyklose ir turnyruose, kuriuose dažnai įtraukiame ir tėvelius, bus vienas malonumas.