Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB "Metalas ir mediena" offers job:

UAB "Metalas ir mediena"

IDW Global (www.idw-global.com) tarptautė kompanija tiekianti prekybinę įrangą visame pasaulyje.

Metalas ir mediena, UAB (www.idw-mw.com) yra viena iš pasaulyje lyderiaujančių įmonių, tarptautiniams prekių ženklams gaminanti aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino baldus bei parduotuvių įrangą. Turėdami stiprią virš 750 profesionalų komandą ir didžiausią nestandartinių baldų gamyklą Lietuvoje, kasmet įrengiame daugiau nei 500 000 kv. m parduotuvių visame pasaulyje.

Dirbdami tiek su standartinėmis, tiek išskirtinėmis medžiagomis bei naujausiomis gamybos technologijomis, mūsų specialistai sėkmingai kuria individualius, kliento poreikį atitinkančius baldų dizaino projektus ir inžinerinius sprendimus.

Mes esame atviri naujovėms ir į savo draugišką, jaunatvišką komandą kviečiame prisijungti iniciatyvius bei kūrybiškus žmones, dirbsiančius technologijų, inžinerijos, gamybos ir procesų valdymo srityse. Darbuotojams suteikiame galimybę realizuoti save, pritaikyti turimas žinias, tobulėti ir tapti profesionalais tarptautinėje rinkoje.

Company job ads