Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB "IDW metalas ir mediena" offers job:

Company currently have no active job offers

UAB "IDW metalas ir mediena"

IDW Global (www.idw-global.com) tarptautė kompanija tiekianti prekybinę įrangą visame pasaulyje. IDW įmonių grupė turi 2 gamyklas Vilniuje: IDW Metalas ir mediena ir IDW Manekenai, bei pardavimų filialus užsienyje: IDW Scandinavia (Danija), IDW Paris (Prancūzija),  IDW Duisburg (Vokietija), IDW Israel (Izraelis), IDW Toronto (Kanada)
IDW Metalas ir mediena, UAB (www.idw-mw.com) yra viena iš pasaulyje lyderiaujančių įmonių, tarptautiniams prekių ženklams gaminanti aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino baldus bei parduotuvių įrangą. Turėdami stiprią virš 750 profesionalų komandą ir didžiausią nestandartinių baldų gamyklą Lietuvoje, kasmet įrengiame daugiau nei 500 000 kv. m parduotuvių visame pasaulyje.

Dirbdami tiek su standartinėmis, tiek išskirtinėmis medžiagomis bei naujausiomis gamybos technologijomis, mūsų specialistai sėkmingai kuria individualius, kliento poreikį atitinkančius baldų dizaino projektus ir inžinerinius sprendimus.

Mes esame atviri naujovėms ir į savo draugišką, jaunatvišką komandą kviečiame prisijungti iniciatyvius bei kūrybiškus žmones, dirbsiančius technologijų, inžinerijos, gamybos ir procesų valdymo srityse. Darbuotojams suteikiame galimybę realizuoti save, pritaikyti turimas žinias, tobulėti ir tapti profesionalais tarptautinėje rinkoje.