Infrastruktūros ir technikos priežiūros vadovas (-ė)

1600-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Prienai - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • Infrastruktūros darbų planavimas, organizavimas ir kontroliavimas: energetinio ūkio, statinių priežiūra, remonto darbų kontrolė sandėlių ir gamybos padaliniuose;
  • Įmonės infrastruktūros ir techninio skyriaus darbo organizavimas;
  • Infrastruktūros ir techninių projektų rengimas, valdymas ir įgyvendinimas

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas (inžinerinės srities – privalumas);
  • patirtis energetikos, statinių, įrenginių priežiūros srityse;
  • įrengimų, mechanizmų, autotransporto priemonių eksploatavimo ir jų remonto įstatyminių bei norminių pagrindų išmanymas;
  • komandos valdymo patirtis;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

  • atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • draugišką ir profesionalią komandą.

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis derinamas priklausomai nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (13)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
394
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.