Jaunojo (-osios) pardavimų vadybininko (-ės)

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltnetos komunikacijos“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus interneto ir kitų informacinių technologijų paslaugų pardavimas
  • Pasiūlymų ruošimas
  • Paslaugų diegimo darbų kontrolė
  • Klientų aptarnavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ekonominis, vadybinis arba informacinių technologijų išsilavinimas (gali būti ir paskutiniųjų kursų studentas)
  • Iniciatyvumas
  • Noras tobulėti, siekti naujų žinių
  • Galimybė dirbti pilnu etatu

Įmonė siūlo

  • Kasmetines atostogas kalnuose su kolegomis
  • 5 papildomas laisvas dienas: per gimtadienį, hobio dieną bei 3 dienos savanorystėms
  • 12 dienų per metus skirtas tobulėjimui
  • Laisvė kurti ir įgyvendinti savo idėjas
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu dalį laiko

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas

UAB „Baltnetos komunikacijos“

UAB „Baltnetos komunikacijos” - didžiausia debesų kompiuterijos paslaugų tiekėja Baltijos šalyse bei viena iš informacinių technologijų ir duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje. Kompanijos valdomi duomenų centrai leidžia Lietuvos ir užsienio klientams pasiūlyti platų paslaugų spektrą – nuo interneto vardo iki aukšto patikimumo sistemų klasterio – kuris patenkins kiekvienos įmonės duomenų valdymo ir saugojimo poreikius. Be debesų kompiuterijos „Baltneta“ siūlo ir kitus duomenų centrų, interneto ir duomenų perdavimo, IT priežiūros bei telefonijos sprendimus, skirtus šiuolaikiniam verslui.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Baltnetos komunikacijos“
3003 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
176
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1700 €
25% uždirba 1700-2630 €
25% uždirba 2630-3801 €
25% uždirba nuo 3801 €