UAB „LTD group“ offers job:

UAB „LTD group“

LTD group, UAB - 2019 metais įsteigta nauja įmonė, kuri oficialiai tapo EQUA gertuvių distributoriumi Lietuvoje. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba. Naujos įmonės idėja, orientuotis į tvarius, aplinkai draugiškus produktus, bei skirti didelį dėmesį inovacijoms bei aplinkos išsaugojimui. 2019 metais įmonė iniciavo socialinį projektą „Pasipildyk gertuvę“, kurio metu kvietė prisijungti partnerius ir suteikti galimybę nemokamai savo klientams papildyti gertuves geriamuoju vandeniu. Oficialus rėmėjas žygio “už švarią Lietuvą!”. Taipogi 2020 metais dalį pelno įmonė investavo į naujo prekės ženklo sukūrimą. To rezultate šių metų viduryje įmonės produktų krepšelį papildė naujas prekės ženklas „ EQUA CARE“ ir įmonė tapo oficialiu šio prekės ženklo distributoriumi Lietuvoje.

Misija

Siekti tapti nišinių produktų prekybos lydere, kuri savo asortimente siūlo inovatyvius, žmogaus sveikatai ir aplinkai draugiškus produktus.

Vizija

Skatinti klientus: Jaustis gerai, atrodyti gerai, daryti gerą!

Puoselėjamos vertybės

INOVATYVUMAS. Atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius, stengiamės pasiūlyti netradicinius pirmą kartą rinkoje siūlomus produktus, kurie būtų orientuoti į sveikatingumą bei sveikos gyvensenos įpročių formavimą.
STILIUS. Didžiausias dėmesys skiriamas estetikai ir kokybei. Mūsų tikslas, kad klientai su mūsų produktais atrodytų stilingai, bei dovanodami kitiems, reprezentuotų gerą stiliaus pojūtį.
TVARUMAS. Visi siūlomi mūsų produktai yra draugiški aplinkai. Įmonėje ne tik siūlo aplinkai draugiškus sprendimus, bet ir tvarumo principais vadovaujasi visoje veikloje. Pakavimo medžiagos, logistika, ir kiti procesai yra sudėlioti taip, kad kuo mažiau būtų daroma žala gamtai.
ĮKVĖPIMAS. Mes stengiamės, kad klientai liktų patenkinti ne tik pirkimo proceso metu, bet ir vėliau. Kad pasitenkinimas, gera nuotaika, stilius ir tvarios idėjos užkrėstų aplinkinius ir klientų ratas vis augtų.
PALAIKYMAS. Siekdami rinkai pristatyti inovatyvius sprendimus pirmieji, įmonė gautą pelną investuoja į jaunus verslus, remia kultūrines veiklas susijusias su tvarumo idėjomis.

Company job ads