UAB „Mobkeisa“

MARKETINGO SPECIALISTĖ (-AS) TINKLE "CASE4YOU"

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Mobkeisa“

Kuo mes užsiimame?

UAB "Mobkeisa" valdo parduotuvių tinklus "Case4you" ir "Noir Eclat' visoje Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla - prekyba mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių aksesuarais: dėklais, apsauginiais stiklais, krovikliais, bevielėmis kolonėlėmis, laidais, laikikliais ir kt.

Klientams siūlome didžiausią telefonų priedų ir aksesuarų pasirinkimą, profesionalų aptarnavimą. Ypatingą dėmesį skiriame prekių ir aptarnavimo kokybei, todėl plečiantis įmonės veiklai į savo komandą ieškome atsakingų naujų darbuotojų.

Darbo pobūdis

  • Įmonės marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Reklaminės medžiagos turinio, dizaino kūrimas, maketavimas, pateikimas spaudai;
  • Bendradarbiavimas su reklamos agentūromis, spaustuvėmis, pasiūlymų analizė;
  • Bendravimas su prekybos centrų marketingų skyriais visais klausimais (akcijos, iškabų derinimas, renginiai ir kt.);
  • Prekių nuotraukų kėlimas į elektroninę parduotuvę, pardavimo skatinimo kampanijų organizavimas ir įgyvendinimas joje;
  • Nuolatinis socialinių tinklų administravimas ir turinio kūrimas;
  • Atliktų rinkodaros veiksmų analizė, įvertinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas rinkodaros, vadybos ar komunikacijos srityse;
  • Kompiuterinis raštingumas, grafinio dizaino programų išmanymas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis rinkodaros, reklamos srityse;
  • Anglų, lietuvių kalbų išmanymas raštu ir žodžiu;
  • Patirtis socialinių tinklų administravime;
  • Video turinio kūrimas, reel's socialiniams tinklams;
  • Kūrybiškumas, lankstumas, veržlumas, naujų idėjų generavimas, noras atrasti kažką naujo!
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Patirtis dirbant su prekybos centrų rinkodaros skyriais (privalumas);
  • Fotografijos žinios ir įgūdžiai (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą, į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą;
  • Darbui reikalingas priemones: automobilį, telefoną, kompiuterį;
  • Modernų ofisą 13 aukšte;
  • Karjeros galimybę;
  • Profesinius mokymus, reikalingus kompetencijos kėlimui;
  • Nuolaidas mūsų produkcijai;
  • Profesionalius, draugiškus ir padedančius kolegas.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Įdomų ir nemonotonišką darbą stiprioje bei novatoriškoje įmonėje;
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas, pasiūlymus, kūrybinius sprendimus;
  • Draugišką kolektyvą ir vadovus;

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetencijas.
strongest_in_lithuania

UAB „Mobkeisa“ pradėjo savo veiklą 2014 metais. Įmonė 9 metus iš eilės didžiuojasi pelniusi „Stipriausio Lietuvoje 2015-2023“ sertifikatą, kuris liudija jos meistriškumą ir įsipareigojimą kokybei. UAB „Mobkeisa“, kaip savo sektoriaus lyderė, apdovanota ABALT A+++ sertifikatu, kuris suteikiamas tik organizacijoms, kurių metinė apyvarta siekia 1 mln. Eur ir daugiau. Šis sertifikatas įrodo aukštą įmonės kreditingumą savo dydžio kategorijoje ir veiklos srityje. Įmonė patenka tarp 6% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių.

Iki 2024 m. sausio mėnesio visoje Lietuvoje UAB „Mobkeisa“ yra įkūrusi 32 fizines parduotuves bei šiuo metu plečiasi į Baltijos šalis. Įmonė valdo du prekės ženklus „CASE4YOU“ ir „NOIR ÉCLAT“.

Neabejojame, kad UAB ,,MOBKEISA" savo srities specifikoje, yra viena stipriausių Lietuvoje.
informacija apie UAB „Mobkeisa“
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
105
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1247 €
25% uždirba 1247-1398 €
25% uždirba 1398-1899 €
25% uždirba nuo 1899 €