MB „Lunarta“

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Lenkijos rinkai

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Lunarta“
Cafflike - Didžiausias savitarnos kavos stotelių franšizės tinklas Europoje. Šiuo metu turime 200 veikiančių stotelių Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje. Esame franšizės verslo modelio steigėjai ir platintojai. Parduodami franšizę mes ne tik parduodame savitarnos kavos stotelę ,bet ir patikrinta pelną nešantį verslą .

Esame ambicingi , ieškantis naujovių ir atviri šviežioms inovatyvioms idėjoms . Todėl sau į komanda ieškome veržlaus ir užsispyrusio pastiprinimo klientų aptarnavimo specialisto (-ės) pozicijai Lenkijos rinkai.

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) yra atsakingas už klientų aptarnavimą. Šis vaidmuo apima bendravimą su klientais, jų poreikių supratimą ir sprendimų siūlymą bei problemas sprendžiantį požiūrį. Klientų aptarnavimo specialistas taip pat turi užtikrinti ilgalaikius santykius su jais.

Aptarnauti klientus pagal jų poreikius ir užklausas
Suteikti informaciją apie įmonės produktus ar paslaugas
Registruoti ir tvarkyti klientų užsakymus
Spręsti klientų problemas ir konfliktus
Užtikrinti aukštą paslaugos kokybę ir efektyvumą
Komunikuoti su kitomis įmonės departamentais dėl klientų aptarnavimo klausimų
Rengti ataskaitas apie aptarnautų klientų skaičių ir jų poreikius

Reikalavimai darbuotojui

Pagrindinis dėmesys skiriamas aukštam paslaugos standartui ir kliento pasitenkinimui
BŪTINA labai gerai mokėti lenkų kalbą (žodžiu ir raštu);
Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis Lenkijos rinkoje;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Sugebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai bei orientacija į rezultatą;
Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
Rusų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
CRM ( klientų ryšių valdymo) sistemos žinojimas.

Dinamišką ir įvairiapusį darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
Galimybę tobulėti ir kelti profesinę kompetenciją;
Darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas;
Nuo jūsų rezultatų priklausančius priedus;
Darbo vieta: Vilnius., Kėdrų g. 4

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

MB LUNARTA yra "coffee to go" franšizės lyderiai Lietuvoje.
Veiklos sritis- CAFF LIKE savitarnos kavinių tinklo plėtra Lietuvoje ir užsienio rinkoje.
informacija apie MB „Lunarta“
1690 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.