Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ZBIGA“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ZBIGA“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus produkto pardavimas ir produkto atstovavimas;
  • Pardavimo procesų vykdymas ir kontrolė;
  • Pardavimo planų ruošimas ir rinkodaros veiksmų planavimas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas ir sutarčių sudarymas;
  • Informacijos rinkimas, struktūrizavimas, klasifikavimas ir ataskaitų rengimas;
  • Klientų ir konkurentų elgesio baldų pardavimo rinkoje analizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Aktyvių tiesioginių pardavimų patirtis baldų srityje ne mažiau nei 2 metai;
  • Puikūs organizaciniai, derybiniai, komunikaciniai ir planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir prisiimti atsakomybę už rezultatus;
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, stipri orientacija į darbo rezultatą;
  • Puikus rusų ir anglų kalbų mokėjimas, IT žinios.

Mes jums siūlome

  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
UAB „ZBIGA“

UAB „ZBIGA“

Jau 25 metai baldus su meile kuriame Jums.
Projektuojame, gaminame ir parduodame minkštuosius svetainės ir miegamojo baldus.
Kokybiški ir patogūs Lietuviški Magrės Baldai Jūsų Šeimai!
Prabanga Verta Jūsų.
informacija apie UAB „ZBIGA“
1733 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1413 €
25% uždirba 1413-1698 €
25% uždirba 1698-1924 €
25% uždirba nuo 1924 €