Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Memelio medis"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

600–2500 Eur
Telšiai - UAB "Memelio medis"

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų, potencialių klientų paieška užsienio rinkose;
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybų vedimas;
  • Rinkos analizavimas;
  • Užsakymų vykdymo koordinavimas;
  • Ilgalaikių santykių palaikymas su esamais klientais.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • Būtinos geros anglu arba vokieciu kalbos žinios ( pastovus klientu ieškojimas ir bendravimas vokieciu - anglu kalba)
  • Savarankiškumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgudžiai
  • Noras tobulėti ir siekti aukštų pasiekimų.

Privalumai:
  • Kalbos rusų, norvegų, švedų, anglu( bet kuri kalba).
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Pastovų atlyginimą, priedą priklausantį nuo rezultatų;
  • Socialines garantijas;
  • Tobulejimo galimybes

Atlyginimas: Sutartinis
Siūsti CV adresu :

Atlyginimas

600–2500 Eur atskaičiavus mokesčius

Sėkmngai dirbančiai lauko kubilu , SPA baseinu gamybos imonei, reikalingas pardavimu vadybinikas.
Informacija apie UAB "Memelio medis"
20
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Valentas Laučys