Pardavimų vystymo vadybininkas (-ė) Cargo.LT projektui

1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Eurospektras“

Darbo pobūdis

Tarptautinė įmonė UAB „Eurospektras“ plečia savo veiklą ir ieško pardavimų vadybininkų darbui su Cargo.LT projektu.

Busimi darbai:
  • Pardavimų planų vykdymas B2B;
  • Aktyvus naujų klientų pritraukimas;
  • Ilgalaikių verslo santykių su klientais kūrimas;
  • Bendravimas su klientais, konsultavimas teikiamų paslaugų klausimais;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir efektyvus kilusių klausimų sprendimas;
  • Klientų poreikių identifikavimas ir pritaikymas pagal jų tipą;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Būtinos geros RUSŲ ir lietuvių k. žinios (kitos kalbos didelis privalumas);
  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje arba logistikos sferoje (privalumas);
  • Gebėjimas operatyviai priimti sprendimus;
  • Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Darbą draugiškame, jaunatviškame kolektyve;
  • Motyvuotiems ir rezultatų siekiantiems darbuotojams - karjeros perspektyvos;
  • Įkvėpimui būtinas priemones (kavą, arbatą, vaisius, saldumynus ir pan.).

Mielai lauksime Jūsų gyvenimo aprašymų.

Atlyginimas

1500 €/mėn. į rankas

UAB „Eurospektras“

Mūsų komanda realizuoja funkcionaliai sudėtingas internetines platformas ir mobilias programėles bet kurioje verslo sferoje ir aktualiame technologijų steke (angl. stack).
informacija apie UAB „Eurospektras“
2045 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.