PERSONALO ATRANKŲ SPECIALISTĖ (-as)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis:

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE KOMANDOS DARBUOTOJŲ ATRANKOS SPECIALISTĄ KLAIPĖDOS SKYRIUJE!!!

TAVO UŽDUOTYS:
Darbo skelbimų talpinimas socialiniuose tinkluose;
Aktyvi naujų darbuotojų paieška bei atrankos organizavimas;
Darbo pokalbių vedimas ir kandidatų vertinimas;
Darbas CRM, RIVILĖS programa;
Bendradarbiavimas su personalo komanda kuriant ir įgyvendinant personalo valdymo/administravimo projektus.
Bendradarbiavimas su projektų valdymo skyrių vadovais.
Ataskaitų teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Turėtum bent 1 metų patirtį kvalifikuotų darbuotojų pritraukimo ir atrankos srityje;
Patirtis laivų statybos specialistų atrankose – laikytume dideliu privalumu!
Rusų k.- būtina; anglų k. - privalumas;
savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas;
nebijantis iššūkių, energingas;
motyvuotas bei orientuotas į rezultatą.

Įmonė siūlo

MES TIKIMĖS, KAD TU:
Neabejoji, jog personalas– tai sritis, kurioje jautiesi geriausiai!
Esi pozityvi, aktyvi ir atkakli asmenybė;
Komunikacija - Tavo stiprioji pusė;
Turi stiprią orientaciją į geriausią rezultatą!

UŽ TAI TAU SIŪLOME:

Galimybę tobulėti, augti bei prisidėti prie įmonės plėtros;
Palaikančią, motyvuojančią ir ugdančią komandą!
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Motyvuojančius priedus už gerą rezultatą!
Puikius renginius ir draugišką kolektyvą;
Pasitikėjimą ir laisvę veikti!

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir aptariamas darbo pokalbio metu.

UAB „Marino projektai“

UAB "Marino grupė" - laivų korpusų surinkimo ir suvirinimo darbai.Vamzdžių ir įrengimų montavimas ir virinimas,izoliavimo-skardinimo darbai,ŠVOK,įdėtinių detalių,padų,durų liukų ir kitų sudedamųjų dalių montavimas laivuose.Metalinių konstrukcijų smėliavimo ir dažymo darbai.Taip pat dirbame pramoninėje ir civilinėje statyboje.

Personalo s. nr: +37067294489
See all ads of this company (24)