PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

1736-2104 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lietpak“

Darbo pobūdis

Stipriname personalo komandą ir kviečiame prisijungti personalo vadybininką (-ę) – kurio pagrindinės funkcijos bus:

  • Darbuotojų poreikio planavimas, aktyvi paieška bei atranka;
  • Efektyvus personalo dokumentų rengimas ir duomenų administravimas;
  • Darbo laiko apskaitos duomenų administravimas;
  • Sklandus darbuotojų adaptacijos ir ugdymo procesų užtikrinimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas – personalo valdymo, socialinių mokslų srityse);
  • Patirtis įgyvendinant įvairius personalo valdymo projektus (personalo atrankų, ugdymo ar administravimo srityse);
  • Gebėjimas bendrauti rusų kalba, anglų kalbos žinios būtų laikomos privalumu;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, pozityvumas, įžvalgumas;
  • Patirtis su darbo laiko apskaita ir personalo valdymo sistema Paskata (privalumas).

Įmonė siūlo:

  • Visapusišką kolegų pagalbą adaptuojantis ir įsisavinant naujas žinias;
  • Darbą stabilioje ir augančioje įmonėje;
  • Profesinį augimą ir galimybę tapti patyrusiu vadybininku (-e);
  • Visą parą veikiantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Transporto paslaugą maršrutu nuo/iki Spaudos rūmų;
  • Platų karšto maisto pasirinkimą už itin nedidelę kainą įmonės maitinimo skyriuje.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1736-2104 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų.

UAB „Lietpak“

UAB „Lietpak” yra viena didžiausių plastikinių medžiagų gamybos įmonių Baltijos šalyse, nuolat investuoja į gamybos pajėgumų didinimą, diegia pažangiausias technologijas, tobulina gamybos procesus ir kuria naujus produktus, kurie leidžia vystyti inovatyvios pakuotės gamybą, plėsti pardavimų geografiją. Produkcija eksportuojama į daugiau nei 40 pasaulio šalių. 2017 m. UAB „Lietpak“ laimėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų konkursą „Geriausia įmonė“ tarp vidutinių ir didelių įmonių, orientuotų į eksportą, grupėje. Pardavimų plėtra ir eksporto augimas rodo, kad pasaulinėje rinkoje UAB „Lietpak“ vertinama kaip socialiai atsakinga, patikima, nuolat tobulėjanti, inovatyvi gamybinė įmonė ir verslo partnerė. 2018 m. UAB „Lietpak“ įvertinta kaip Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio įmonė.
See all ads of this company (6)
informacija apie UAB „Lietpak“
4225 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
638
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2555 €
25% uždirba 2555-3672 €
25% uždirba 3672-5148 €
25% uždirba nuo 5148 €