Sandėlio operacijų specialistas (-ė)

1447-1557 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Fizinio prekių judėjimo užtikrinimas: iškrovimas, pakrovimas, priėmimas į sandėlį, prekių rūšiavimas, prekių komplektavimas, perkodavimas.
  • Prekių apskaita: prekių kortelių kūrimas, prekių pajamavimas, prekių atrinkimas pagal sąskaitas, siuntų dokumentų pildymas.
  • Vadovo pavestų užduočių vykdymas, siekiant sklandžios Logistikos skyriaus veiklos.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingo požiūro į darbą ir pavestas užduotis;
  • Iniciatyvumo ir gebėjimo spręsti problemines situacijas;
  • Puikių kompiuterinio raštingumo įgūdžių;
  • Anglų kalbos žinių (daugiausiai raštu).
  • Galimybės kelti svorius (iki 30kg).

  • Papildomas sveikatos draudimas. Turime suteiktas patogias galimybes rūpintis savo sveikata: atlikti reikiamus profilaktinius tyrimus, įsigyti svarbias sveikatai prekes, paslaugas ir turėti geresnį sveikatos paslaugų prieinamumą gydymo įstaigose.
  • Karjeros galimybės. Turime galimybę gauti išskirtinius darbo pasiūlymus „ACME grupės“ bendrovėse, kurie skirti tik bendrovių grupės komandos nariams.
  • Mentorystės programa. Mums padeda augti ir tobulėti labiausiai patyrę „Mentorystės programos“ kolegos.
  • Modernus biuras. Čia nereikės sukti galvos dėl automobilio parkavimo. Prie biuro durų pasitiks erdvi, net 220 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje parkavimo vietą atras kiekvienas. Taip pat esame įrengę elektromobilių pakrovimo stotelę.
  • Komandos šventės. Šimtus suburiantys „ACME Grupės“ vasaros festivaliai, gimtadieniai, laimėjimai, piknikai, išvykos, žygiai, komandos teambildingai yra neatsiejama mūsų komandos dalis! „ACME Grupės“ vakarėliai visada pasižymėjo pačia geriausia nuotaika!

Atlyginimas

1447-1557 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimi priedai prie darbo užmokesčio, priklausantys nuo pasiektų rezultatų.

ACME įmonių grupė

„Servisa ICT“ – „ACME Grupės“ bendrovė, sutelkusi savo srities profesionalus, Lietuvoje teikia elektroninių įrenginių remonto ir priežiūros paslaugas. „Servisa ICT“ taip pat garsi tuo, kad yra autorizuotas ir oficialus „Asus“, „BenQ“, „Dell“, „Lexmark“, „LG“, „Toshiba“ ir kitų pasaulyje gerai žinomų informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus prekės ženklų priežiūros centras. „Servisa ICT“ teikia paslaugas tiek gyventojams, tiek verslo organizacijoms. Bendrovė subūrusi per 40 narių komandą, kuri vysto veiklą vadovaujantis pagrindinėmis „ACME Grupės“ vertybėmis: atsakomybė, pasitikėjimas, platus požiūris ir atsinaujinimas.
See all ads of this company (9)