No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

ACME įmonių grupė offers job:

ACME įmonių grupė

Studijų draugai gyveno svajone imtis verslo ir užkariauti pasaulį. Taip išaugo „ACME Grupė“ su daugiau nei 30 skirtingų verslo bendrovių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tūkstančiais žymiausių pasaulio prekės ženklų, daugiau nei 400 sukurtų darbo vietų ir per 600 mln. Eurų metų apyvarta.

Kaip per beveik 30 metų jiems tai pavyko? „Nieko nėra neįmanomo, kai imamės ir viską kuriame kartu“, - savo sėkmės paslaptimi dalijasi „ACME Grupės“ įkūrėjai. Prie šios sėkmės prisidėjo ir tai, kad visos „ACME Grupės“ bendrovės drauge kuria atvirą, atsakingą, pasitikinčią ir nuolat augančią bendruomenę.

Kviečiame kurti „ACME Grupę“ kartu!

Susipažinkite su UAB "ACME Valda" privatumo pranešimu:
acmegrupe.lt/wp-content/uploads/2022/09/ACV-privatumo-pranes%CC%8Cimas-IK2-1.pdf

Informuojame, jog Jūsų pateikti duomenys kandidatuojant į šią poziciją ACME Grupės įmonių ir kitų įmonių, kurioms UAB „ACME Valda“ teikia personalo valdymo paslaugas, bus tvarkomi šio konkurso į nurodytas pareigas administravimo tikslais. Duomenis bus tvarkomi ir saugomi ne ilgiau, nei pasibaigs konkursas. Dėl detalesnės informacijos, susijusios su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, galite kreiptis el. paštu:
Company job ads