Serviso klientų vadybininkas (kavos aparatai)

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB Kavos džiaugsmas

Darbo pobūdis

I E Š K O M A S (-A) Serviso klientų vadybininkas (-ė) (kavos aparatai)
žmogus NORINTIS ir GALINTIS augti!

Ar mėgsti kavą?
Ar esi orientuotas į rezultatą?
Ar Tave traukia suprasti techninę dalykų (su kuriais susiduri) pusę?
Ar Tu užsikuri mokydamas kitus?

Atsakiusiems TAIP žiūrėti žemyn⬇️:

Veikla:
  • aptarnauti, informuoti serviso klientus gyvai, telefonu, online;
  • konsultuoti klientus techniniais, kavos ruošimo klausimais;
  • valdyti priskirtus remonto projektus, užsakymus;
  • kontroliuoti remonto dirbtuvių užimtumą, valdyti srautus;
  • siekti užsibrėžtų komandos tikslų;
  • išgirsti, ko reikia klientui ir pagal jo poreikį pasiūlyti sprendimą per paslaugas ir produktus;
  • atsakingai fiksuoti proceso eigą, rezultatus projektų valdymo sistemoje, perduoti aktualią informaciją atsakingiems komandos nariams.

Mes Jums siūlome
  • puikią aplinką realizuoti, atskleisti savo stiprybes;
  • galimybę prisidėti prie kavos kultūros kėlimo, techninio aptarnavimo vystymo Lietuvoje;
  • sąžiningą motyvacijos sistemą, suteikiančią galimybę uždirbti pagal įdėtas pastangas.

Reikalavimai darbuotojui

Ko tikimės iš Tavęs:

  • noro tobulėti ir motyvacijos veikti;
  • kad Tau patinka dirbti su žmonėmis;
  • patirties dirbant su naujais ir lojaliais klientais (aptarnavimas, pardavimai);
  • klientų aptarnavimo patirties, susijusios su klientų lojalumo didinimu;
  • atidumo detalėms, kruopštumo;
  • savarankiškumo ir drąsos;
  • į sprendimus (ne problemas ar pasiteisinimus) orientuotos mąstysenos;
  • atsakingumo, paslaugumo ir diplomatiškumo;
  • atskaitingumo ir įsipareigojimų laikymosi;
  • "outgoing" tipo asmenybės (kitaip tariant be baimės skambinti, suklysti, be jausmo "nepatogu").

Privalumai:
  • patirtis kavos technikos ar panašios įrangos servise;
  • baristos patirtis;
  • rusų/ anglų kalbos žinios.

Jauti, kad ne visuose punktuose esi stiprus? Bazinės žinios - gera pradžia, jei laikaisi požiūrio, kad nėra to, ko negali išmokti.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas
Priedų galimybė numatyta.

MB Kavos džiaugsmas

6 metai aktyvios patirties serviso - techninio aptarnavimo srityje.
25.000 puodelių kavos kasdien geriančių klientų mūsų aptarnautais kavos aparatais.
Didelė lojalių klientų bazė nuo privačių kavos mylėtojų iki korporacijų ar aukšto rango slaptų valstybinių institucijų.

Karjera ir galimybės:
Vertybėmis grįstas vertinimas ir grįžtamasis ryšys;
Asmeninio ir profesinio augimo diskusijos kada tik norite;
Laisvė daryti skirtingus dalykus iš savo darbo srities;
Autonomija, šeimos verslas.

Kultūra:
Skaidrumas ir pasitikėjimas;
Šeimos verslo (-ų) modelis ir vertybės;
Atviri, įkvepiantys kolegos;
Atviras bendravimas ir lyderystė augimo srityje;
SMART tikslų nustatymo sistema;
LATTE sistema, greitis ir MVP;
Mes nebijome naujų, drąsių ėjimų, kad galėtume mokytis iš jų;
Praktinis požiūris.

Iššūkiai:
Lankstumas vs koncentracija;
Savarankiškumas vs komandinis bendradarbiavimas;
Greitai besikeičianti, dinamiška aplinka;
Intensyvus bendravimas su skirtingais klientais;
Aukšti standartai - stipri, mąstanti ir siekianti komanda (dažnai klausiama "kodėl?");
Konstruktyvi kritika. Tiesiogiai dalijamės savo (kuklia) nuomone, o ne imamės apkalbų už nugaros.
informacija apie MB Kavos džiaugsmas
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.