Verslo pardavimų vadybininkas (-ė)

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Florinus“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio verslo pardavimų vadybininko (B2B) darbui Florinus įmonių grupėje Vilniuje. Jeigu gebi lengvai ir tikslingai bendrauti ir vesti derybas su įvairias klientais, moki ieškoti pardavimų galimybių – mes ieškome kaip tik Tavęs. Prisijunk prie mūsų augančios tarptautinės įmonės, kuri jau šiuo metu yra rinkos lyderė, o kartu su Tavimi pasieksime neįtikėtinus rezultatus.

Pareigos

  • Bendravimas su verslo klientais, santykio kūrimas ir puoselėjimas;
  • Naujų klientų paieška;
  • Prekių ir paslaugų pardavimas susitikimų metu ir telefonu;
  • Pasiūlymų rengimas (analizė ir analitika);
  • Sutarčių ruošimas;
  • Darbas su investiciniais tauriaisiais metalais (Auksas, Sidabras, Platina, Paladis) ir brangakmeniais (Deimantai, Briliantai, Smaragdai, Rubinai,);
  • Darbas su valiutomis (įprastinės ir istorinės);
  • Darbas su kitais investiciniais produktais bei paslaugomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent vienerių metų B2B pardavimų patirtis (būtina);
  • Komunikabilumas;
  • Derybiniai įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, orientaciją į rezultatą;
  • Imlumas naujovėms;
  • Žinios apie investicijas būtų didelis privalumas;
  • Užsienio kalbų mokėjimas vertinamas kaip kandidato privalumas.

  • Gerą atlyginimą ir papildomus priedus nuo individualių rezultatų;
  • Puikią darbo aplinką profesionalioje komandoje;
  • Karjeros galimybes įmonių grupės mastu;
  • Reikalingus mokymus apie investicijas, tauriuosius metalus, brangakmenius bei nuolatinį kvalifikacijos ir įgūdžių kėlimą kitose srityse;
  • Automobilį darbo reikmėms bei parkavimo vietą;
  • Itin įdomų, nemonotonišką ir lavinantį darbą.

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas

UAB „Florinus“

UAB Florinus | Auksas - Sidabras - Valiuta! Įmonė teikia investicinias ir jų priežiūros bei saugojimo paslaugas. UAB Florinus vykdo valiutų keitimo operacijas, užsiima prekyba investiciniais tauriaisiais metalais (investicinio aukso, sidabro, platinos ir paladžio) luitais bei monetomis, taip pat investiciniais brangakmeniais (briliantais, smaragdais, safyrais ir rubinais), kolekcinių monetų sertifikavimo paslaugomis, individualių seifų nuoma ir pardavimų. Taip pat ID kortelių, pasų galiojimo patikrinimo sistemomis. UAB Florinus yra tarptautinė Lietuvoje lyderiaujanti investicinių paslaugų įmonė siūlanti aukščiausios kokybės produkciją, paslaugas bei profesionalias konsultacijas.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Florinus“
2066 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.