Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Vikimedija“ offers job:

Company currently have no active job offers

UAB „Vikimedija“

VikiMedija – pagrindinė kryptis – e-servisas, orientuotas į konversijų optimizavimą, kurio metu gerinama tinklalapio lankytojų patirtis (angl. UX) ir sąsaja (angl. UI). Duomenimis paremti sprendimai padeda tikslingai išnaudoti į tinklalapį atėjusį srautą ir didinti konvertuojančių lankytojų skaičių.

  • Geresnė vartotojo patirtis ir sąsaja;
  • Didesnis krepšelis ir daugiau pardavimų ar užsakymų;
  • Pigesnė reklama.


Partnerystė su DELFI – VikiMedija šiuo metu vysto skaitomiausio kiekvieną dieną naujienų portalo DELFI plėtrą.

Keli DELFI verslo plėtros skyriuje vystomi projektai ir produktai:
  • Alio.lt – nemokamas skelbimų portalas, kurio pajamas per praeitus metus verslo plėtros skyrius padidino 36%.
  • Demaskuok.lt – iniciatyva, sulaukusi Google DNI fondo paramos ir tarptautinių organizacijų, tokių kaip NATO, Europos komisijos, dėmesio. Pirmasis etapas įgyvendintas. Sukurta platforma, kasdien automatizuotai išanalizuojanti daugiau kaip 10 000 straipsnių ir 2 minučių eigoje nustatanti problematiškiausius straipsnius portaluose, kuriuos toliau analizuoja elfai ir žurnalistai. Artimiausiu laiku analizuojamų straipsnių kiekis ir platformos pajėgumai bus stipriai plečiami. Analizei naudojamas dirbtinis intelektas.
  • DELFI Plius - nuo šio rudens internete pradės veikti atvira monetizavimo platforma, kurioje savo sukurtą įvairaus formato turinį galės skelbti tiek leidiniai, tiek atskiri autoriai. Vartotojams tai leis vienoje vietoje rasti gausų skirtingo kokybiško turinio pasirinkimą, o turinio autoriams – užsidirbti iš savo kūrybos.