Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Argensta“ offers job:

UAB „Argensta“

UAB „ARGENSTA“ nuo 2011 m. praplėtė savo veiklą ir pradėjo sėkmingai statyti, remontuoti, bei rekonstruoti šiuolaikinius įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje. Dėka kvalifikuotų darbuotojų ir komandinio darbo kartu siekiame užtikrinti tik auščiausios klasės paslaugų kokybę.

UAB ”Argensta” siekia pelnyti savo pasitikėjimą šalies statybų sektoriuje.Šiuo metu įmonėje dirba virš 50 darbuotojų,kurių skaičius vis didėja. Mūsų darbuotojai, tai atsakingi kvalifikuoti vadovai , projektų vadovai bei ilgą patirtį turintys darbininkai, kurie nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose, kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Pagrindinis įmonės tikslas – įsipareigojimų klientui vykdymas, tinkamai ir laiku ,neviršijant numatytų išlaidų projektų įgyvendinimas, tobulėti ir siekti dar geresnių rezultatų. UAB”Argensta” labai svarbu kokybiškai ir laiku užbaigti darbus, kas yra labai svarbu tiek Užsakovui tiek . Įmonės patikimumo ir profesionaliai atliekamo darbo įrodymas – sėkmingai įgyvendintų projektų teigiami užsakovų atsiliepimai.

Company job ads